12/8
Kuchyňské linky za přijatelné peníze

Kuchyňské linky za přijatelné peníze

12. srpna 2010 v 00.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Nákup nové kuchyňské linky není zrovna nejlevnější investice, avšak v případě správně volby můžeme pořídit kvalitní kuchyni za velmi přijatelné peníze. Pokud opomeneme nejnovější trendy, módní výstřelky a prvotřídní značky, můžeme pořídit kvalitní a plnohodnotnou kuchyňskou linku, která dokonale vyplní prázdný prostor našeho interiéru a příliš nezatíží naši peněženku.

Na našem trhu existuje několik firem, které svým zákazníkům garantují nejnižší cenu na trhu, stejně kvalitního výrobku. Ovšem pravdivost této nabídky je dosti polemizující, rozeznat výrobky stejné kvality, stejných technických parametrů a materiálového složení, je téměř nemožné.

Obchodní domy

Jednou z možností nákupu nové a poměrně i velmi levné kuchyňské linky jsou obchodní domy s nábytkem, které nabízejí rozmanitou škálu výběru. Nabídka obsahuje kuchyňské linky se zabudovanými spotřebiči a plnohodnotným vybavením. Na druhou stranu je však nutné podotknout, že příznivé ceny jsou kompenzovány kvalitou materiálu, jež se odrazí nejen na provozu linky, ale i na její životnosti.

Internet

Internet nabízí neskýtané nákupní možnosti, které jsou zpravidla, oproti „reálným“ nákupům o mnoho výhodnější. Nákup můžete provést z pohodlí domova, vše si v klidu prohlédnout a dle potřeby přeměřit potřebné údaje. Problémem však je „nehmatatelnost“ zboží, vysoká cena za dopravu, zpravidla i vlastní montáž a možnost poškození během přepravy.

Pokud se rozhodnete nákup kuchyňské linky přes internet realizovat, doporučujeme navštívit nejdříve obchod, ve kterém se vaše vysněná kuchyně nachází a na základě toho teprve zboží objednat.

Specializovaná kuchyňská studia

Není pravidlem, že ve všech specializovaných kuchyňských studií nabízejí pouze drahé modely, které by nám způsobily „vítr v kapse“. Na našem trhu se nachází několik firem, které nabízejí kuchyňské linky za přijatelné ceny a včetně doplňkových programů. K těm např. patří 3D vizualizace kuchyně, doprava, montáž nebo možnost vytvoření splátkového kalendáře.

Nákup v zahraničí

V současné době se rozrůstá trend nákupu v zahraničí, jelikož zde pořídíme zboží za velmi přijatelné peníze, mnohdy o dost procent levněji než u nás. Zákazníci míří především k našim sousedů, do Rakouska nebo Německa, do Polska či na Slovensko. Kvalita nabízených výrobků je zpravidla srovnatelná s českou výrobou, cenový rozdíl je však výrazně znatelnější.

Nábytkové bazary

Také v bazarech se mnohdy dají pořídit kuchyňské linky za příznivou cenu, ve vysoké kvalitě, moderního designu i perfektního stavu. Ovšem jedno je jasné, tato varianta nákupu vyžaduje určitou dávku trpělivosti, jelikož než najdeme tu správnou kuchyni, uběhne pravděpodobně asi hodně času.

zdroje: http://www.kuchyne-oresi.cz http://www.levne-kuchyne.eu http://www.ikea.com/cz/cs

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS