14/5
Kuchyně Gorenje

Kuchyně Gorenje

14. května 2009 v 00.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Společnost Gorenje, zabývající se výrobou a prodejem kuchyňských linek a domácích spotřebičů, figuruje na českém trhu již 38 let. Za toto období se společnost stala symbolem moderních kuchyní nejen v České republice, ale téměř na celém světě. Společnost se se svou produkcí kvalitních výrobků a doplňkového servisu řadí mezí 8 největších výrobců s domácími spotřebiči v Evropě. V České Republice prezentuje společnost Gorenje svoje výrobky ve svých 52 specializo­vaných, značkových studií.

Design a styl

Na tvorbě designu a stylu kuchyňských sestav spolupracuje společnost se světovými designéry, ke kterým patří Paolo Pininfarina a Ora Ïto. Vybírat můžeme se širokého sortimentu nejrůznějších typů kuchyní, nabídka zahrnuje moderní, klasické i rustikální modely.

Kategorie a typy kuchyňských sestav

Jednotlivé kuchyňské sestavy jsou zařazeny do tří kategorií, které se charakterizují bohatým výběrem elementů, designérského propracování a stylu. Dle jednotlivých kategorií, zvoleného typu materiálu použitého pro výrobu dvířek, typu pracovních desek či doplňků se odvíjí výše ceny. Společnost Gorenje používá pro výrobu kuchyňských dvířek různé druhy materiálů, ke kterým patří lamino neboli dřevotřísková deska, dýha neboli dýhovaná dřevotříska, MDF zalisovaná vysoce odolnou fólií. K nejdražším a zároveň nejkvalitnějším materiálům použitým pro výrobu kuchyňských sestav patří masiv, ze kterého jsou vyrobeny čelní plochy dvířek.

Kategorie ELEGANCE neboli CLASSIC zahrnuje kuchyňské sestavy disponující jednoduchými liniemi, lehkostí a moderní variabilností. Kuchyně jsou vyráběny z ušlechtilých materiálů v různých barevných provedeních a stylech. Sestavy disponují dokonalou propracovaností až do nejmenších detailů, splňují veškeré požadavky na moderní trend a funkčnost.

Kategorie PREMIUM zahrnují vysoce luxusní kuchyně, které jsou navrženy dle nejnovějších trendů v souladu s interiérovým řešením prostoru. K modernímu designu přispívá materiálová kombinace skla, kovu a hliníku, moderní i atypické barevné provedení či nejnovější dekorativní elementy.

Kategorie EXCLUSIVE představuje kuchyňské linky, které jsou inspirované přírodou a tradicí. Charakteristickým rysem kuchyňských linek, zařazených do exkluzivní kategorie, je nadčasový a dokonalý design, který se perfektně snoubí s ušlechtilým zpracováním.

Jediným úkolem zákazníka je výběr kuchyňské sestavy v některém specializovaném studiu, společnost se poté postará o kompletní servis, který zahrnuje zaměření kuchyně a prostoru, výrobu a následnou montáž včetně všech elektrospotřebičů. K dalším přednostem společnosti patří profesionální poradenství nejen v době plánování a sestavování návrhu nýbrž i během výroby a montáže.

Zdroj: http://www.g-k.cz, http://www.gorenje.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS