26/5
Kuchyně Sykora – moderní kuchyně

Kuchyně Sykora – moderní kuchyně

26. května 2009 v 00.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Roku 1992 se rozhodli bratři Sýkorovi založit rodinnou společnost, zaměřenou na výrobu a prodej kuchyňského nábytku. Počínaje tímto rokem se začaly psát dějiny společnosti Kuchyně Sykora a z původně malé společnosti se stala společnost nadnárodní.

V rámci celé České Republiky prezentuje firma svoje kuchyňské sestavy v šedesáti kuchyňských studiích, které disponují moderními počítačovými programy, které dokáží přenést jednoduchý návrh kuchyňské linky do trojrozměrného provedení. Společnost Sykora svoji produkci exportuje i do ostatních evropských zemích, k hlavním odběratelům patří zákazníci z Ruska, Slovenska, Estonska, Německa, Rakouska, Norska, Lotyšska a Nizozemska.

Společnost Sykora si, pro svoji poctivou práci, získává stále více spokojených zákazníků, kteří oceňují především vysokou kvalitu použitého materiálu, velmi vstřícné jednání ze strany personálu a široký výběr sortimentu. K velkým přednostem společnosti patří poradenství, které je zákazníkům poskytováno zdarma a architektonický nákres vybrané kuchyňské sestavy. Kvalita výrobků, výrobních postupů a procesů je zpečetěna opětovaným uděleným certifikace jakosti ISO 9001. Společnosti Sykora není lhostejné životní prostředí ani příroda, ke které se snaží chovat velmi šetrně, což dokazuje certifikát ochrany životního prostředí ISO 14001, který byl společnosti udělen.

Společnost Sykora disponuje sortimentem vysoké kvality, nadčasovosti, modernosti, s nadstandardními službami a perfektním servisem.

Design a styl

Jednotlivé kuchyňské sestavy jsou zařazeny do tří skupin, které se charakterizují jednotným nebo velmi podobným designem, materiálovým provedení a cenovou skupinou.

Moderní styl

Kolekce v moderním stylu nabízí desítky různých kuchyňských sestav, které se od sebe liší barevným provedením, typu dvířek a doplňkovými systémy. Kuchyňská dvířka a ostatní čelní plochy jsou dodávány v matném nebo lesklém provedení, různých materiálových kombinací a dekorech. Kuchyňské linky v moderním stylu se dají charakterizovat jako luxusní, elegantní, minimalistické, jejichž přednosti je klasická jednoduchost.

Klasický styl

Kuchyňské sestavy zařazeny do klasického stylu jsou nejlepší volbou pro příznivce klasické elegance a tradičnosti, kteří upřednostňují přirozený půvab jednoduchých forem a přímých linek. K oblíbeným vzorům patří nejrůznější dekory imitace dřeva, k oblíbeným patří dub, buk, wenge, teak, kaštan a třešeň. Pro náročnější zákazníky je připravena speciální kolekce, vyrobená z masivního dřeva, jenž je důkladně řemeslně zpracováno do nejmenších detailů.

Rustikální styl

Design kuchyní v rustikálním stylu je přizpůsoben tradičním, venkovským kuchyním s jistou dávkou romantiky. Kuchyně v rustikálním stylu, kterou společnost na trhu prezentuje pod názvem „kaštan“, v sobě odráží pravý staročeský esprit, který se dokonale snoubí s prvky moderního stylu

Zdroj: http://www.kuchyne-sykora.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS