3/6
Kuchyně ORESI

Kuchyně ORESI

3. června 2009 v 00.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Společnost Kuchyně ORESI s.r.o. funguje na českém trhu od roku 1998 jako výrobce a prodejce kuchyňského nábytku. Za jedenáct let svého působení rozšířila společnost svoje maloobchodní sítě, po celém území České Republiky, na úctyhodných 45 plně funkčních kuchyňských studií. Seznam prodejen ORESI najdete třeba na portále www.mapaobchodu.cz.

Hlavní myšlenkou společnosti je produkce vysoce kvalitních kuchyní, zajištění kompletního servisu poskytovaných služeb, dodržování přiměřené cenové kategorie a dodání objednávek v co nejkratším termínu. Společnost Kuchyně ORESI s.r.o. klade velký důraz na funkčnost a design svých výrobků, s čímž do jisté míry napomáhají moderní technologie, ale především kvalifikovaný tým profesionálně vyškolených pracovníků.

Společnost Kuchyně ORESI s.r.o. se ve své výrobě zaměřuje především na sektorové kuchyňské modely, které prezentuje ve svém katalogu i na svých internetových stránkách. Pokud si zákazník nevybere ze široké nabídky modelů, může si za pomoci designéra společnosti, sestavit v kuchyňském studiu vlastní návrh. Vybírat může z několika druhů materiálového provedení, široké barevné škály, rozličných dezénů včetně tuzemských i exotických imitací dřevin, moderních kuchyňských doplňků a spotřebičů.

Nerozhodné zákazníky by měla o koupi přesvědčit také garance nejnižších cen, kterou společnost zaručuje nejnižší možnou cenu na trhu. V případě, že zákazník předloží výhodnější nabídku za zboží stejné kvality, poskytne mu společnost stejně vysokou cenu a jako bonus obdrží 5 % slevu.

Součástí kuchyňských sestav jsou bezpochyby elektrické spotřebiče, které můžeme, v rámci společnosti ORESI, vybírat od renomovaných světových výrobců a značek.

Design kuchyní ORESI

K výrobě kuchyňských sestav používá společnost ORESI dřevovláknité desky MDF, které disponují širokou barevnou škálou materiálu, výbornou formovatelností, vysokou kvalitou a perfektním vzhledem finálního výrobku. Materiálu MDF je použit pro výrobu kuchyňských dvířek a veškerých čelních ploch.

Na konečnou úpravu čelních ploch je použita speciální fólie, která je imitací višňového, bukového, olšového, ořechového a calvadosového dřeva. Díky moderním technologiím a barevné stálosti fólie disponují čelní plochy dokonalou imitací sytých odstínů a textur dřevin.

Zdroj: http://kuchyne-oresi.cz/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS