29/1
Perfektní pomocník do kuchyně: Vícerychlostní robot Cecotec

Perfektní pomocník do kuchyně: Vícerychlostní robot Cecotec

29. ledna 2021 v 00.00 , Design , Domácí spotřebiče

Sponzorované odkazy:

Mít doma v kuchyni všestranného pomocníka je dnes doslova výhra. Ledacos za vás při přípravě pokrmů udělá, a vy tak uspoříte spoustu času a můžete se věnovat něčemu jinému.

Takovým pomocníkem bezesporu je vícerychlostní robot Cecotec EasyMix. On totiž umí mnohem více než jiné kuchyňské roboty. Šlehá, hněte, míchá, mixuje a také emulguje.

Co je emulgace?

Emulgace, jinak také emulzifikace je tvorba emulzí. Do dochází k ní při smíšení dvou kapalin (například oleje a vody) ze kterých se má vytvořit emulze. Při emulgaci dojde k rozdělení obou složek do jednotlivých vrstev. A aby tuto docela náročnou věc za vás udělal v kuchyni robot, je docela prima.

Když se řekne Cecotec

Cecotec EasyMix je stylový kuchyňský robot, pyšnící se krásným designem v cool kombinaci barev – barvách tyrkysové s nerezem. Nabízí široké spektrum užitečných funkcí a může se stát perfektním pomocníkem každé kuchyně.

Mísu má vyrobenu z trvanlivého nerezu s příjemnou velikostí 3 litry. A v naprosté souhře s planetárním (elipsovitým a krouživým) zpracuje dokonale mnohá těsta a směsi. Planetární pohon umožňuje pokrytí celé mísy a vysokorychlostní motor se šesticí rychlostí vyhoví jakékoli rychlosti mísení.

Výklopné rameno s pojistkou nabízí snadnou manipulaci a protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu robota na umístěném povrchu. Rotační páka krásně vklouzne do mísy a 2 háky na hnětení se dvěma šlehacími metličkami nabízí širokou škálu využití. Samozřejmostí je návod v češtině.

Co vše Cecotex nabízí?

  • Šlehá, hněte, míchá, mixuje a emulguje.
  • Jednoduché, bezpečné a tiché použití.
  • Na výběr máte ze šesti rychlostí.
  • Planetární pohon umožňuje pokrytí celé mísy.
  • Vysokorychlostní motor má pojistka proti přehřátí.
  • Nerezová elegantní mísa o objemu 3litrů a protiskluzové nožky pro stabilitu.

Robot Cecotes EasyMix se tak stává nedocenitelným pomocníkem, s nímž bude vaření, pečení a příprava dobrotek jednoduchou, rychlou a zábavnou záležitostí za cenu 1399 Kč. Koupit jej můžete na stránkách značky Cecotec.cz.

Zdroj foto: Cecotec

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS