15/8
Kuchyně IKEA: Vytvořte si kuchyň pomocí systému Faktum/Rationell

Kuchyně IKEA: Vytvořte si kuchyň pomocí systému Faktum/Rationell

15. srpna 2009 v 13.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Jedna z nejzajímavějších novinek společnosti IKEA se týká zřejmě nejdůležitější místnosti ve vašem bytě, a sice kuchyně. Pokud zrovna přemýšlíte, jak by vaše nová kuchyň měla vypadat, a již teď víte, že rozměry vaší kuchyňské linky nebudou neomezené, jistojistě oceníte nový systém IKEA – Faktum/Rationell.

Systém Faktum je věnován primárně kuchyňským linkám, respektive široké škále kuchyňských skříněk nejrůznějších tvarů a velikostí. Podoba vaší kuchyně spočívá především ve vás samotných. Ať už máte místa málo, nebo hodně, systém Faktum je plně flexibilní, a tak uspokojí opravdu každého zákazníka. Důvtipný Rationell odkazuje k vnitřnímu vybavení kuchyně, z něhož budou mít radost všichni ti, kteří musejí anebo jen rádi šetří místem. Jeho hesly jsou skladnost, bezpečnost, organizovanost.

Společnost IKEA je známa svým upřednostňováním zákazníků. Hlavní předností je internetová aplikace, pomocí které si můžete virtuálně vymodelovat vaši kuchyň a pak už jen zakoupit vše potřebné. Kuchyně ze série Faktum byly nadto navrženy nejen tak, aby uspokojily vaše požadavky při vaření, ale aby zároveň dlouho vydržely. Tato série kuchyní IKEA tak disponuje pětadvacetiletou zárukou.

Kuchyně IKEA: Vytvořte si kuchyň pomocí systému Faktum/Rationell (http://www.homemag.cz)Kuchyně IKEA: Vytvořte si kuchyň pomocí systému Faktum/Rationell (http://www.homemag.cz)Kuchyně IKEA: Vytvořte si kuchyň pomocí systému Faktum/Rationell (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.ikea.cz
seznam prodejen IKEA v celé ČR: www.mapaobchodu.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS