23/7
Zahradní kolekce Röshults: Dřez, gril, BBQ a stolek

Zahradní kolekce Röshults: Dřez, gril, BBQ a stolek

23. července 2011 v 00.00 , Domácí spotřebiče , Zahradní nábytek

Sponzorované odkazy:

Léto bezesporu znamená grilování. Náš pobyt venku se prodlužuje, přičemž jej trávíme relaxováním. Ještě aby ne, když venku je tak krásně a pracovat se dá jindy. Zahrada je pak ideálním prostorem, kde se můžeme setkávat s rodinou či přáteli a dopřávat si společných chvílí. K těm zase určitě patří dobré jídlo. Abychom jej však mohli připravit, potřebujeme k tomu mít zázemí.

Například takové, jaké poskytuje značka Röshults, která se nedávno blýskla svou ohromující kolekcí zahradních potřeb. Ohromující není ani tak počet jednotlivých kusů kolekce, ale spíše jejich provedení. Kolekce sestává ze stolního grilu, grilu na způsob BBQ, dále dřezu, který se více než hodí, a v neposlední řadě k odkládacímu stolku na kolečkách, jenž může posloužit jak na přípravu pokrmů, tak ke skladování dřeva, a dalších a dalších výrobků.

V této kolekci se nezapře vliv Skandinávie. Proto taky není divu, že je k dostání na Finnish Design Shopu. Sama společnost Röshults ovšem pochází ze Švédska a vyznačuje se vším, čím jsou tamější výrobky známé – jednoduchým, přesto působivým designem, kvalitními materiály a zpracováním a v neposlední řadě specifickým kouzlem, které to vše propojuje.

zdroj: http://www.finnishdesignshop.us/…s-m-131.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS