19/11
Jak na grilování? I vy se můžete stát šéfkuchařem!

Jak na grilování? I vy se můžete stát šéfkuchařem!

19. listopadu 2012 v 00.00 , Domácí spotřebiče , Krby

Většina z vás má grilování spojeno s létem. Je pravda, že se jen máloco vyrovná venkovnímu posezení s rodinou či přáteli nad dobrým jídlem, zatímco slunce vesele svítí a dobrá nálada se prostupuje dnem. Vůně grilovaného jídla pak tomu všemu dodává tu poslední ingredienci k dokonalosti. Takovou atmosféru si nicméně můžete udělat i dnes. Grilování doma nikdy nebylo snazší, pohodlnější a bezpečnější. A jídlo samozřejmě chutnější.

Gril Akademie Live

Abychom však zajistili, že grilované pokrmy budou opravdu připraveny na jedničku, je vhodné si nechat poradit od odborníků. Inspirace není nikdy dost, což v případě grilování platí dvojnásob. Z toho důvodu pořádali čeští prodejci legendárních grilů Weber kruzy v grilování – Gril Akademii 2012. Ta probíhala v období od května do konce července letošního roku, a pokud jste se zúčastnili, jistě dosvědčíte, že se jednalo o opravdu jedinečnou akci. Pokud se tomu tak nestalo, nevadí. Kurz grilování Weber Akademie Live je nabízen také prostřednictvím média DVD, které si můžete objednat na internetových stránkách prodejce Weber. Tam se také nacházejí dvě ilustrační videa, jež vám přiblíží zmiňovanou nabídku.

Grily Weber

Mezi největší prodejce grilů Weber patří společnost GrilyKrby.cz. Ta se pyšní certifikátem nejvyšší jakosti Weber World Partner, jenž zaručuje prodej originálních výrobků, kvalitní servis a samozřejmě profesionální služby. Co se týče nabídky grilů Weber, k dostání jsou jak klasické grily na hnědé uhlí, tak plynové grily a elektrické grily. Pro domácí grilování můžeme rozhodně jako nejvhodnější doporučit ty posledně jmenované. K přípravě masa či jiných pokrmů je využívána velká topná spirála se samočisticím mechanismem. U grilu lze nastavit různé stupně grilování, které vás mimo jiné naučí správně používat zmiňovaný kurz grilování na DVD. Cenově se elektrické grily pohybují od pěti do deseti tisíc.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS