18/8
Jídelní stůl na dálkové ovládání: sci-fi nebo realita

Jídelní stůl na dálkové ovládání: sci-fi nebo realita

18. srpna 2010 v 00.00 , Kuchyně , Nábytek , Stoly a stolky

Sponzorované odkazy:

Jídelní stůl – základní druh nábytku, který se nachází v domácnosti již od nepaměti. Od primitivní podoby, neopracovaného kusu dřeva nabírá tvarů designové velkoleposti a dokonalého materiálového provedení.

V dnešním, moderních a technologicky vyspělém světě, se dostáváme zase o krůček dále. Stůl InducTable, neboli futuristický jídelní stůl, který disponuje nejen vybranými estetickými rysy, ale také ultravyspělými technickými vlastnostmi. Stůl je vybaven snímači reagujícími na teplo, indukční varnou deskou, integrovaným grilem, který může sloužit i jako napájecí stanice světelných zdrojů. Pokud není elektronika používána transformuje se deska stolu do pracovní plochy.

InducTable se skládá z nosného kovového rámu, který je potažen termo chromovou sklo-keramickou deskou. Tento projekt je vizí budoucnosti, otázkou není jeho dokonalá proveditelnost, ani výběr materiálu. Otázkou je cena nákladů, která je po sečtení všech položek, pro dnešní svět zatím nereálná.

Jídelní stůl na dálkové ovládání: sci-fi nebo realita (http://www.homemag.cz)Jídelní stůl na dálkové ovládání: sci-fi nebo realita (http://www.homemag.cz)Jídelní stůl na dálkové ovládání: sci-fi nebo realita (http://www.homemag.cz)Jídelní stůl na dálkové ovládání: sci-fi nebo realita (http://www.homemag.cz)Jídelní stůl na dálkové ovládání: sci-fi nebo realita (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.bornrich.org/…t-in-sensors

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS