21/5
Barevné kostky Kartell: Designové i praktické

Barevné kostky Kartell: Designové i praktické

21. května 2011 v 00.00, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Společnost Kartell je profesionálem v oblasti interiérového nábytku, stále přichází s inovacemi a designovými perličkami.

Nejinak je tomu i v případě flexibilně řešeného barevného nábytku, jenž na první dojem jako nábytek nepůsobí. Transparentní kostky vytvářejí zvláštní atmosféru souhry světel a stínů, jenž prostupují skrze a odrážejí se v prostoru.

Barevně řešená komoda, vytvořena z různě barevných kostek, o rozměrech 41×41×41 cm, přináší do prostoru kousek umění. Kostky jsou vyrobeny ze silného plexiskla a nabízejí svým uživatelům nesčetné možnosti použití. Vnitřní část kostky slouží jako police – úložný prostor, do něhož lze ukládat cokoliv.

Kostky lze skládat dle fantazie, hrát si s nimi můžeme podobně jako se stavebnicí: skládat vedle sebe, na sebe, vytvářet lineární kompozice tak, jak nás právě napadne.

Barevné kostky Kartell: Designové i praktické (http://www.homemag.cz)Barevné kostky Kartell: Designové i praktické (http://www.homemag.cz)Barevné kostky Kartell: Designové i praktické (http://www.homemag.cz)Barevné kostky Kartell: Designové i praktické (http://www.homemag.cz)Barevné kostky Kartell: Designové i praktické (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.madeindesign.co.uk

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS