5/8
Nábytek od českého prodejce, to je Nábytek Jamall i Nábytek Jelen

Nábytek od českého prodejce, to je Nábytek Jamall i Nábytek Jelen

5. srpna 2010 v 00.00 , Nábytek

Sponzorované odkazy:

Určitě tuto situaci znáte. Přijdete k němu na návštěvu, a i když jste u něj nikdy předtím nebyli, okamžitě vám připadne, že tohle jste už někdy viděli. Skutečně v dnešní době řada domácností vypadá jako z katalogu některé z velkých firem na poli designu, výroby a prodeje nábytku. Velké nadnárodní řetězce mají samozřejmě celou řadu výhod jako například ohromující výběr a příznivé ceny, na druhou stranu se nutně musíme smířit s tím, že spoustu z typů nábytku budeme vídat čím dál tím více častěji. I pro tuto situaci nicméně existuje řešení.

Pokud už máte dost všemožných nadnárodních řetězců prodávajících nábytek, pak se jistě vyplatí vyzkoušet některého z českých prodejců. V následujícím článku si proto představíme dva české prodejce nábytku, kteří se na zdejším trhu pohybují již řadu let, což jim poskytuje to nejlepší osvědčení. Co totiž dokazuje lépe spolehlivost dané společnosti než spokojení zákazníci.

Nábytek Jamall a Nábytek Jelen

Společnost Nábytek Jamall se pohybuje na trhu s nábytkem již od roku 1991, a to stále se stejným cílem: „Váš každodenní dobrý pocit z věcí, které Vás obklopují ve Vašem domově.“ Nabídka společnosti Nábytek Jamall pokrývá kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků. Ve stejném smyslu jsou zařízeny i její prodejny, v nichž si můžete prohlédnout vystavený nábytek tak, abyste se mohli co nejlépe rozhodnout, pokud jde o jeho slučitelnost ve vztahu k vaší domácnosti. Společnost Nábytek Jamall má výhradní zastoupení řady světových nábytkářských firem pro ČR a za tímto účelem disponuje skladem v Žamberku o rozloze dvanácti tisíc kilometrů čtverečních. Její prodejny naleznete po celých Čechách, ovšem zastoupení má také na Moravě, a sice ve Zlíně.

Druhou společností prodávající nábytek je Nábytek Jelen. Tu naleznete nejen na internetu, ale také v kamenných prodejnách v Havlíčkově Brodě a Ledeči nad Sázavou. Mimo jiné Nábytek Jelen nabízí zakázkovou výrobu nábytku, obývacích stěn, ložnic a dětských pokojů. Co se týče kompletní nabídky, Nábytek Jelen prodává prakticky všechno z oblasti interiérového nábytku. Ať už hodláte zařídit vaší domácnost, anebo uvažujete o inovaci vaší kanceláře, v obou případech vám Nábytek Jelen vychází vstříc.

zdroj: http://www.jamall.cz, http://www.nabytekjelen.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS