9/5
Hanák Nábytek – profil společnosti Hanák

Hanák Nábytek – profil společnosti Hanák

9. května 2009 v 00.00 , Nábytek

Sponzorované odkazy:

Kroměřížská společnost Hanák Nábytek vsadila už od začátku na jednu kartu a nesmírně se jim to hlavně v současnosti, kdy všechny obchodníky straší krize, nesmírně vyplácí. Tou sázkou, můžeme říct na jistotu, byla naprostá samostatnost výroby, která skutečně dospěla až do fáze, kdy je firma naprosto nezávislá a prakticky nemá žádné subdodavatele.

Historie

Historie společnosti sahá až na počátek minulého století a navazuje na rodinnou tradici původně stolařské výroby, kterou započal Josef Hanák (narozen roku 1904) před druhou světovou válkou. Když přeskočíme problematické období války a následného režimu, můžeme o její novodobé „renesanci“ mluvit od roku 1990, kdy započal její postupný nástup, který v současnosti vrcholí. Už roku 1995 byla výrazně rozšířena celá výroba, když se začal nedaleko Kojetína stavět vlastní závod. Pravděpodobně nejdůležitější krok vpřed udělalo vedení Nábytku Hanák v roce 2000, kdy byla společnost transformována na akciovou, pořízeny byly nové moderní technologie a navíc byl radikálně navýšen objem výroby. Prostory společnosti se navíc stále rozrůstají; každým rokem přibývá v areálu jedna výrobní hala, takže v současnosti má areál 35000m2 (původně 500m2) a počet zaměstnanců se 16× zvýšil.

Produkty

Hanák Nábytek je jednoznačně nejúspěšnější v prodeji svých kuchyní, kterým pravidelně vdechuje vlastní design a co víc, po stránce kvality se může směle měřit s největšími evropskými producenty. Jestli chcete kvalitně vybavit právě tento prostor ve vaší domácnosti, značka Hanák by měla být první, o které budete uvažovat. Prvenství má také v oblasti ostatního nábytku, kdy jako vůbec první výrobce v ČR dokázal vytvořit matné i lesklé modely podle požadavků těch nejnáročnějších zákazníků. Hanák se zaměřuje i na design celých prostorů podle hesla, které tuto společnost proslavilo, – Jeden domov, jedna značka. Kvalitní ložnice, noční stolky, šatní skříně, stoly atd., vše v katalozích najdete.

Na našem trhu se jedná opravdu o špičku v oboru a ať hledáte do domácnosti jakýkoliv prvek, vždy byste se měli stavit v proslulém Design Centru, kde najdete to nejlepší, co evropský nábytkářský průmysl nabízí.

zdroj: http://www.hanak-nabytek.cz/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS