26/4
Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle

Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle

26. dubna 2011 v 00.00, Nábytek, Stoly a stolky, Židle

Sponzorované odkazy:

Sott, Rich & Viktorie, designéři pocházející z Nového Zélandu, uvedli na trh minimalistické pojetí jídelního setu. Exkluzivní provedení jídelního stolu a jídelních židlí charakterizuje styl, tvořivost a především jednoduchost v exkluzivním pojetí.

Jídelní set se skládá z jídelních židlí a jídelního stolu, vyrobených z ručně opracovaného dubového dřeva. S rafinovanými detaily a sofistikovanými záhyby představuje jídelní set elegantní řešení každého prostoru.

Nabídka zahrnuje rozmanité přírodní struktury a barevné kombinace materiálu – dřeva, což napovídá o tom, že jídelní sety jsou přizpůsobitelné širokému spektru interiérů. Kolekce nábytku představuje jednoduchost a světlenost, vše s vlastním rukopisem, tvůrčí a hravou individualitou.

Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle (http://www.homemag.cz) Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle (http://www.homemag.cz)Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle (http://www.homemag.cz)Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle (http://www.homemag.cz)Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle (http://www.homemag.cz)Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle (http://www.homemag.cz)Minimalistický a rafinovaný jídelní set / Jídelní stůl, jídelní židle (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.scottrichandvictoria.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS