21/11
Sítě proti hmyzu jsou praktickým doplňkem našich oken

Sítě proti hmyzu jsou praktickým doplňkem našich oken

21. listopadu 2010 v 00.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Ideálním řešení domova bez obtížného hmyzu, kterým mohou být komáři, vosy, včely, mouchy nebo mušky, je instalace sítí do oken. Sítě proti hmyzu nejsou žádnou novinkou, ba naopak stávající se standardním vybavením každé moderní domácnosti.

Sítě proti hmyzu nepoškozují naše zdraví

Většina lidí používá k hubení hmyzu nejrůznější hubící prostředky, kterými jsou spreje nebo zásuvkové aplikátory. Ačkoliv se jedná o velmi účinné hubící prostředky, otázkou zůstává, zda vdechování sprejů nemá vliv na naše zdraví či na zdraví našich dětí.

Řešením jsou sítě do oken, které nabízejí velmi účinnou bariéru proti vniknutí nepříjemného hmyzu do interiéru.

Designové řešení a rozmanitost

Sítě proti hmyzu jsou k dostání v různých barevných provedeních, tudíž lze vybírat dle barevné sladěnosti stávajícího interiéru. Odborníci však doporučují černou barvu síťoviny, kterou lidské oko na pozadí exteriéru nevidí a okno opticky působí jako otevřené. Naopak bílá barva síťoviny je kontraproduktivní, jelikož opticky působí jako záclona, síť je v okně vidět.

Sítě proti hmyzu do plastových oken – mobilní

Nabídka sítí proti hmyzu je opravdu rozmanitá, nejčastěji jsou však vyhledávány sítě do plastových, standardních oken. Síť se vkládá do okenního, interiérového rámu, což nebrání v otevírání a zavírání oken. Standardem je okenní konstrukce z hliníkového profilu, který je vysoce kvalitní a trvanlivý. S přibývajícími roky nepodléhá okenní hliníkový rám korozi a neztrácí svoji barvu.

K výhodám patří její snadná vyměnitelnost, pokud síť v oknech nepotřebujeme, lze ji jednoduše vyjmout a později opět instalovat.

Sítě proti hmyzu – pevně instalované

Další možností jsou sítě pevně instalované, které se montují z vnější strany okenního otvoru. Jejich montáž je dlouhodobého nebo trvalého charakteru, tudíž představují pevné zakrytí okenního otvoru.

Sítě proti hmyzu do atypicky řešených oken

Pro atypicky řešená okna se vyrábějí sítě proti hmyzu přesně na míru, mohou být pevné nebo snadno vyměnitelné.

Standardem je okenní konstrukce z hliníkového profilu, který je vysoce kvalitní a trvanlivý. S přibývajícími roky nepodléhá okenní hliníkový rám korozi a neztrácí svoji barvu.

zdroj: http://www.dvere-okna-plastova-hlinikova.cz/…-proti-hmyzu http://www.velux.cz/…default.aspx http://web02.velux.com/…/!cipc4.shop?… http://www.mczaluzie.cz/…-proti-hmyzu

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS