22/7
Lind Furniture: Stylový nábytek skandinávského designu!

Lind Furniture: Stylový nábytek skandinávského designu!

22. července 2010 v 00.00 , Design , Křesla a sedací soupravy , Nábytek , Židle

Sponzorované odkazy:

Stylového designovaného nábytku není nikdy dost. Dnešní svět překypuje rozmanitostí, tak proč bychom se měli omezovat také v momentě, kdy potřebujeme zařídit náš interiér. Značek nábytku je velké množství; na některé si vzpomeneme okamžitě, jiné musejí chvíli počkat, což ovšem nic neznamená z hlediska jejich povedenosti a kvality. Právě takovou značkou je i dánská Lind Furniture, která je zastoupena na několika kontinentech, samozřejmě včetně Evropy. Našince jistě potěší skutečnost, že Lind Furniture je zastoupen také v Česku i na Slovensku.

Společnost Lind Furniture vznikla v roce 1965. Založil ji Mogens Lind s jednoznačným cílem vyrábět čalouněný nábytek, jenž byl až do roku 2000 zodpovědný za její vedení, které se projevovalo stabilním růstem společnosti. Lind Furniture začínala jako malá továrna, nicméně díky vlastnímu nasazení vedení a zdařilosti jejich návrhů brzy slavila úspěchy, které jí dovolily expandovat do Severní Ameriky. V Kanadě se roku 2008 oddělila od dánské základny tamější pobočka, avšak na kvalitě výrobků Lind se toho příliš nezměnilo.

Lind jako specialista na sedací nábytek

Sedací nábytek vždy byl a bude doménou společnosti Lind Furniture. Nábytek Lind se vyrábí pomocí moderních technologií, které symbolizují obecný důraz vedení na pokrok. Moderní design, kvalitní materiály, kvalifikovaní zaměstnanci, bezkonkurenční ceny, prvotřídní služby, stabilní a flexibilní příjem nového zboží, to všechno jsou oblasti, ve kterých chtějí představitelé společnosti Lind Furniture hrát prim. Platí to samozřejmě nejen v domovském Dánsku, ale také v Česku a na Slovensku, kde výhradní zastoupení vlastní firmy Šibal Furniture, respektive Lind Mobler Slovakia.

Sedací soupravy, to je synonymum značky Lind. Jedná se o moderní sedací nábytek, který nejčastěji charakterizuje kožená úprava. Sedačky, pohovkykřesla, otomany či židle, to všechno patří do sortimentu Lind.

zdroj: http://www.nabytekvbrne.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS