5/8
Nábytek Paul: Kompromis mezi trendy a klasikou

Nábytek Paul: Kompromis mezi trendy a klasikou

5. srpna 2009 v 00.00, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Společnost Nábytek Paul vznikla už v roce 1990 a její původní zaměření bylo lehce odlišné. Jednalo se o firmu specializovanou na výrobu a prodej skleněných květinových a konferenčních stolků. O pár let později byla zahájena výroba sedacích souprav, dvoulůžek a válend. V roce 1993 už byly výrobní prostory malé, a tak byla působnost rozšířena do Teplic a dále do Mostu a Chomutova. Velké neštěstí postihlo společnost v roce 2004, kdy jim v důsledku požáru shořelo v Teplicích veškeré zboží. Po intenzivní rekonstrukci se Nábytek Paul, s.r.o. vzpamatoval a prodej byl obnoven o měsíc později, dne 23. července, a probíhá bez výpadků až do současnosti.

Nábytek Paul: Kompromis mezi trendy a klasikou (http://www.homemag.cz)

Nabídka

Co se týče nabídky, tak lze v Nábytku Paul pořídit opravdu všechen nábytek a nejen to. Nejvíce mě zaujaly sestavy do dětských pokojů, kterých je sice v katalogu pouze devět, nicméně v různorodém provedení (klasické, moderní atd.) a za přijatelné ceny. Když už jsme u dětí, tak si lze vybrat i pěkné dětské postele. Toto ovšem nejsou jediné hotové sestavy, které můžete pořídit. Vybavit s nimi lze i předsíně, obývací pokoje, pracovny a tak dále.

Nábytek Paul: Kompromis mezi trendy a klasikou (http://www.homemag.cz) V nabídce Nábytku Paul nechybí ani sektorové kousky, velká řada skříní a komod a také méně časté botníky. I v případě, že hledáte kuchyňskou linku, tak do některé z prodejen vyražte. V této kategorii sice nenajdete žádnou modernu, ale sériově vyráběné klasiky, nicméně do domácnosti to běžné domácnosti to vůbec není špatná varianta. V případě, že máte spíše moderní kuchyň s několika designovými prvky, určitě oceníte kuchyňské a barové židle, které jsou také v nabídce.

Poslední místností, na kterou nesmíme zapomenout, jsou samozřejmě ložnice. Jako u předchozích kategorií, můžete nakupovat buď celé systémy navržených ložnic, nebo si vybrat například jen postele, které jsou tradičním produktem Nábytku Paul. Opět platí to, co jsem už mnohokrát opakoval. Najdete tu sice většinu standardních sestav, ale i moderní design tu má v podobě pár modelů své zastoupení.

Nábytek Paul: Kompromis mezi trendy a klasikou (http://www.homemag.cz)

Závěrem

Musím přiznat, že jsem až do dneška o Nábytku Paul neslyšel, ale příjemně mě překvapil. Nabízí rozumný kompromis mezi moderními trendy v oblasti nábytku a standardem pro konzervativnější uživatele. Vše je podtrženo úměrnou cenou a kvalitním provedením. Škoda je, že k dispozici není klasický internetový obchod, takže budete muset dojet do jedné z prodejen.

Nábytek Paul: Kompromis mezi trendy a klasikou (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.nabytekpaulsro.cz/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS