12/4
Realitní kancelář Praha 5 – to je RE/MAX Anděl

Realitní kancelář Praha 5 – to je RE/MAX Anděl

12. dubna 2022 v 00.00 , Byty , Domy

Dobrý realitní makléř musí umět prodat nejen nemovitost, ale ještě dříve nalákat na konkrétní lokalitu. To zvládne pouze tehdy, pokud ji dobře zná. Chcete prodat či pronajmout nemovitost na Praze 5? Svěřte ji RE/MAX Anděl, která se na ni specializuje.

Praha 5 je jedna z nejoblíbenějších pražských částí. Zdá se však být rozmanitější než jiné. Bydlet se tady dá v historických objektech, ve vilových čtvrtích, v nových rodinných domcích, v novostavbách bytů i třeba v klasické panelákové zástavbě. Kdo lokalitu nezná, neví, co mu dokáže nabídnout. Dejte potenciálním kupcům či nájemcům dostatek informací. Využijte k tomu realitní kancelář Praha 5, RE/MAX Anděl, která má každou z těchto mikrolokalit na Praze 5 v malíčku. Je specialistou na prodej bytu Praha 5, byty Praha 5 , prodej domu Praha 5 i domy Praha 5.

RE/MAX Anděl je dobře zavedená realitní kancelář se specializací na reality Praha 5

Nabízí byty, domy, kanceláře, zabývá se pronájmy i prodejem. O nemovitost se je schopna postarat zcela od základu. Poskytuje prodejní i poprodejní servis, postará se o odhad nemovitosti, kompletní právní servis, nastaví marketingový plán prodeje či pronájmu nemovitosti včetně prezentace nabídky nemovitosti na realitních serverech, ale i jiných reklamních kanálech – online i offline. Společnost na zájemce nečeká, ale aktivně je pro své klienty vyhledává a nemovitosti Praha 5 má v malíčku.

Získejte za svoji nemovitost více

Mezi prodat a prodat dobře může být rozdíl stovek tisíc, i třeba milionů. Realitní kancelář Praha 5, RE/MAX Anděl, se postará o to, aby byly vaše nemovitost pro zájemce atraktivnější, ať již jde o její prodej nebo pronájem. Poskytuje služby home stagingu. Vyklízí, uklízí a připravuje byty i rodinné domy k prodeji tak, aby byly pro zájemce co nejatraktivnější.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS