26/3
Kanceláře Google: Maximální stimulace

Kanceláře Google: Maximální stimulace

26. března 2011 v 00.00 , Design

Sponzorované odkazy:

Společnost Google má pobočky po celém světě v podobě exkluzivních, mega prostorných kanceláří – centrál, vystupující pod názvem Googleplex. Kanceláře společnosti Google se ani v nejmenším detailu nepodobají našim klasickým kancelářím, kanceláře Google jsou totiž takové menší, plně vybavené město.

Luxusní vybavení, nadstandardní pracoviště

Kanceláře Google, to je architektonicky zajímavý koncept, jenž připomíná menší, plně vybavené město, se všemi kulturními i sportovními náležitostmi. Součástí areálu kanceláří Google jsou bazény, větší centrály mají bazény přizpůsobeny dokonce i surfování, nechybí ani velké vlny.

K relaxaci na pracovišti přispívají sauny, fyzickou kondici lze udržovat v posilovnách, občerstvení zajišťují luxusní restaurace. Dámy si mohou zpestřit pracovní den nakupováním, promenáda s různými obchůdky nabízí dokonalé nákupní možnosti.

Součástí Google kanceláře (centrály) je kulečník, běžecké trasy, ping pong, pro ženy např. hodina jógy. V areálu nechybí ani zdravotnické služby, samozřejmostí je i zubní lékař. Toto vše a ještě mnohem více, si mohou zaměstnanci společnosti Google vychutnávat zcela zdarma.

Kanceláře Google, a všichni jsou spokojeni

Zaměstnanci společnosti Google, jsou nadmíru spokojeni, nenašel by se jediný, který by řekl, že do práce chodí nerad, nebo že se mu v práci nelíbí. Není divu, vždyť takový luxus s nadstandardními službami je výjimečný a záviděníhodný.

Kanceláře Google se nacházejí v rámci celého světa, jejich počet stále rozrůstá a architektonické koncepty jsou stále vypracovanější. Také Evropa nezůstává pozadu, jedna z luxusních kancelářských budov se nachází např. ve švýcarském Curychu, o které se říká, že je z hlediska relaxace tou nejlepší.

Luxus a pohodlí je záměr

Filosofií společnosti Google je vytvoření takového pracoviště, které dokáže maximálně stimulovat pracovní prostředí a nenásilnou formou přimět člověka k inovativnímu myšlení.

“Navrhování prostor, které pomáhají ve spolupráci a nabádají k neformálním podnětným rozhovorům, je opravdu skvělý způsob, jak se na konci dne ujistit, že děláme to nejlepší pro naše uživatele,” řekl inženýr Google, Kamal Nigam.

zdroj: http://www.stradallc.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS