23/4
Inovativní design kanceláří / Jak zařídit kancelář

Inovativní design kanceláří / Jak zařídit kancelář

23. dubna 2011 v 00.00 , Nábytek , Stoly a stolky

Sponzorované odkazy:

Moderní umění v kombinaci s designem a praktickou stránkou není dnes již nic nemožného, ba naopak, tento směr je stále více žádaný. Společnost Elza Design ve spolupráci s designérem Jovo Bozhinovski dostala zakázku od stavební společnosti, která zněla: vytvoření zasedacího nábytkového kompletu, která zůstane po dlouhou dobu všem zúčastněným v podvědomí.

Výsledkem je ultramoderní řešení kancelářského prostoru, jehož dominantou je atypicky řešený stůl, který vznikl propojením stolu ředitelského a stolu konferenčního. Konstrukce stolu má odrážet poslání společnosti, k jeho významu přispívá masivní základní deska ředitelského stolu, který v rovnováze drží stůl zasedací.

K hlavním materiálům, ze kterých je stůl vyroben patří kov černé barvy, z černě tónovaného skla je vyrobena pracovní deska stolu. Ke kombinovaným materiálům patří plast, ze kterého jsou vyrobeny židle, disponující kovovými nohami. Ředitelské křeslo je z kvalitní kůže, je umístěno na stupínku, v prostoru je tedy ředitelovo místo vyvýšené.

zdroj: http://www.freshome.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS