17/2
Office POD: Zahradní kancelář / Domácí pravocna?

Office POD: Zahradní kancelář / Domácí pravocna?

17. února 2010 v 00.00, Zahradní nábytek

Sponzorované odkazy:

Domácí pracovny jsou dnes již na denním pořádku a jejich zřízení dnes již nikoho nepřekvapí. Schopnost pracovat z domova je trend, který nabývá astronomického vzrůstu. Technologie to dnes velmi snadno umožňuje, legislativa dovoluje a zaměstnavatelé upřednostňují. Co ale zahradní kancelář, která umožňuje práci v klidu a pohodlí v přírodě?

OfficePOD je zahradní kancelář umožňující pracovat v prostředí odděleného od domácího života. Prostředí, ve kterém budete pracovat, je navrženo tak, aby vás motivovalo k práci a produktivitě.

OfficePOD, to je moderní konstrukce umožňující rychlou výstavbu v zahradě i s tím nejobtížnějším a nevyrovnaným terénem. Pracovní buňka poskytuje svým uživatelům bezpečnost, efektivní využití prostoru, inovativní řešení úložných prostorů a přehlednost.

Office POD: Zahradní kancelář / Domácí pravocna? (http://www.homemag.cz)Office POD: Zahradní kancelář / Domácí pravocna? (http://www.homemag.cz)Office POD: Zahradní kancelář / Domácí pravocna? (http://www.homemag.cz)Office POD: Zahradní kancelář / Domácí pravocna? (http://www.homemag.cz)

http://freshome.com/…rd-officepod

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS