25/10
Jednoduchá a rychlá stavba dřevěné terasy

Jednoduchá a rychlá stavba dřevěné terasy

25. října 2020 v 00.00 , Domy

Rozhodli jste se, že si svépomocí postavíte terasu, v níž bude působit dominantně jedinečná dřevěná podlaha? Anebo jste spíše ti, kdo rádi zaplatí odborníkům na slovo vzatým a nechá si dřevěnou terasovou podlahu položit bez vlastního přičinění? Jsou firmy, které vám prodají kompletně připravené dřevěné desky s příslušenstvím i návodem na montáž, a vy se můžete ihned pustit do práce. Stejně tak vám ale rády dřevěnou podlahu položí samy.

Stavba dřevěné terasy z kvalitního materiálu

Jednou takovou je společnost terasova-prkna.eu, která na trhu působí již 19 let a svým zákazníkům nabízí zboží německé precizní výroby, jež má mnohem přísnější normy než ta naše. Můžete si u ní objednat montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací. Aby proběhla stavba dřevěné terasy v pořádku, můžete využít zaměření a návštěvu technika zdarma kdekoli v ČR. Co se týče samotného dřeva, dodává prkna s nejvěrnějším podáním dřeva na trhu s hlubokou texturou. K těm nejoblíbenějším materiálům zákazníků patří sibiřský modřín. K oblíbeným patří ale i exotické dřeviny, terasové dřevo Bangkirai nebo IPE.

Terasová prkna Sibiřský modřín vás nadchnou

Jak již jsme uvedli, k nejoblíbenějším materiálům při výrobě dřevěných terasových podlah patří Sibiřský modřín. Má to vícero důvodů. Při jeho koupi získáte výborný poměr kvality a ceny. Má ideální vlastnosti pro použití na stavbu venkovní terasy. Obsahuje extrémně vysoké množství pryskyřice a vysokou hustotu dřeva. Také je velmi stabilní při všech klimatických vlivech. Terasová prkna Sibiřský modřín se nejčastěji používají jako obkladové palubky, plotovky k získání soukromí, ale také na terasy kolem bazénů – lze provést protiskluzová úprava. Jde o nejvhodnější dřevo pro slanou i chlorovanou vodu.

Dřevěná terasová prkna a jejich cena

Vrátíme-li se k Sibiřskému modřínu, možná vás bude zajímat jeho cena za m2 obkladové palubky. Není jednotná, liší se především podle rozměrů. Běžně dodávány jsou dřevěná terasová prkna v délce 4 m, 5 m a 6 m, ale budete-li mít zájem o jiný rozměr, lze jej připravit u podlahovek, fošen i hranolů. Stačí kontaktovat terasova-prkna.eu a celkový ceník vám zašlou.

Kromě sibiřského modřínu tady můžete nakoupit i prkna z mnoha jiných dřevin. Jmenujme některé z nich: Carapa, Bangkirai, Teak, Massaranduba, Thermoborovice, Merbau, IPE… Tyto i další dřeviny si můžete prohlédnout buď v terasovém centru společnosti v Praze, nebo vám je ukáže technik, který na vaše pozvání přijede zcela zdarma kdekoli po ČR. Neváhejte a nechte si zhotovit svou novou dřevěnou terasovou podlahu co nejdříve, nebo se do práce pusťte sami. Zanedlouho se můžete radovat s příjemného posezení venku, aniž byste se bořili do trávy nebo si umazali boty.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS