5/12
ST Profipodlahy: Seznamte se s největším prodejcem podlahovin na Moravě / Profi podlahy

ST Profipodlahy: Seznamte se s největším prodejcem podlahovin na Moravě / Profi podlahy

5. prosince 2009 v 13.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Výběr vhodné podlahy provází celá řada důležitých rozhodnutí. V prvé řadě je si třeba uvědomit, jaké vlastnosti od dané podlahy očekáváme. Chceme podlahu snadno udržovatelnou, anebo raději preferujeme podlahu tlumící chůzi? Podle toho je třeba samozřejmě volit materiál podlahovin. Tradičně velmi dobré pozornosti se těší podlahy laminátové či dřevěné, respektive takzvané plovoucí podlahy. Ovšem opětovně se čím dál tím více začínají lidé shánět po podlahách linoleových či podlahovin z PVC.

Na tuzemském trhu působí celá řada specializovaných prodejen, zabývajících se podlahami. Samozřejmě nejoblíbenější budou především mezinárodní řetězce, avšak pokud chcete zkusit něco neotřelého, pak určitě stojí za to zvážit návštěvu domácích firem. Jednou z nich je právě společnost s názvem ST Profipodlahy, která s více než pěti tisíci druhy podlahovin patří k největším prodejcům v České republice a která je považována za vůbec největšího prodejce na Moravě.

Profi podlhahy: historie a sortiment

K historii společnosti jen tolik. Vznik ST Profipodlahy se datuje do roku 1999, kdy bylo založeno stejnojmenné sdružení podnikatelů. Následně byla otevřena první vzorková prodejna společnosti v hypermarketu Futurum v Brně. V roce 2003 pak byla založena firma ST Profipodlahy, s. r. o. a nato otevřena další prodejna v hypermarketu Tesco v Brně – Králově poli.

Jak už bylo řečeno, ST Profipodlahy nabízí podlahoviny laminátové i dřevěné, stejně tak podlahy linoleové a podlahy z PVC. Dále v jejich sortimentu nalezneme korkové podlahy a podlahy vinylové. K tomu se ST Profipodlahy podílejí také na prodej dveří a dalších různých doplňků, které oceníte při interiérovém vybavení. Jejich nabídka pokrývá široké rozpětí jak z hlediska cenového, tak také kvalitativního. Na webových stránkách společnosti se doslova píše, že u ní si vybere určitě každý.

zdroj:http://www.profipodlahy.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS