25/7
Zatočte s horkem a užijte si léto

Zatočte s horkem a užijte si léto

25. července 2020 v 00.00 , Design , Domácí spotřebiče

Sponzorované odkazy:

Léto je tady! A jak se v tomto horkém ročním období osvěžit? Vsaďte na vychytávky a naše tipy elektrospotřebičů, které vás dokážou zchladit z vnějšku i zevnitř.

Ideálem je, máte li doma něco s čím si můžete od horka pomoci, a to vně i vnitřně. Pokud nevíte, třeba vás inspirujeme. Které kousky to jsou?

Ochlazovač vzduchu 3v1 OV5210Ochlazovač vzduchu 3v1 OV5210

Ochlazovač vzduchu 3v1 OV5210

Studený vzduch rychlostí blesku? S tímhle to jde! Ochlazovač 3v1 umí ochladit, ventilovat i zvlhčit. Funkce ochlazování přivede do místnosti proud studeného vzduchu, kde ventilátor během chvíle promění horký vzduch na svěží vánek. A protože je ochlazovač vybaven také zvlhčovačem, pracujícím na principu odpařování vody, dovede ochlazený vzduch zároveň i zvlhčit a to je pro dýchací cesty mnohem zdravější než suchý vzduch z běžné klimatizace. K jeho provozu tak stačí pouze naplnit nádržku s objemem 7 litrů studenou vodou a zapnout.

A pokud chcete vzduch ještě studenější, přidáte k vodě jednoduše chladící náplně, které jsou součástí balení. Ochlazovač má 4 rychlosti proudění vzduchu, 3 provozní režimy – normální, přirozený, noční, volitelnou oscilaci a časovač, který lze nastavit v rozmezí 30 minut až 10 hodin. Ovládat ho můžete pomocí panelu s LED displejem nebo dálkového ovladače a díky pojezdovým kolečkům ho snadno přemístíte z místnosti do místnosti. K mání je za cenu 3 999 korun.

Mobilní klimatizaceMobilní klimatizace

Mobilní klimatizace 3v1 KV0800 a KV1000

Chladí rychle, bez instalace a zbytečných stavebních úprav. Oba typy nabízejí teplotu chlazení nastavitelnou od 17 do 30 ˚C a hned 3 režimy provozu – chlazení, odvlhčování (funkce DRY) a ventilátor s 2 rychlostmi (funkce FAN). K ovládání obou mobilních jednotek slouží nejen dálkový ovladač, ale také panel s přehledným LED displejem, umístěným přímo na přístroji.

Klimatizace jsou vybaveny časovačem a vlastníci lehkého spaní ocení i režim SLEEP. Ten umí zhasnout celý LED displej a snížit rychlost chlazení i ventilace na nejnižší stupeň. Model KV0800 je vhodný do prostor o velikosti až 22 m2, model KV1000 zvládne díky vyššímu výkonu místnost až o 25 m2. A cena? U KV0800 činí 8 999 korun a u KV1000 9 999 korun.

Lis na ovoce a zeleninu Home Made JuiceLis na ovoce a zeleninu Home Made Juice

Lis na ovoce a zeleninu Concept LO7065–7 Home Made Juice

Nespornou výhodou tohoto lisu je jeho všestrannost. V létě přijdou na řadu speciální sítka na výrobu studených dezertů a během roku s ním hravě zpracujete rybíz nebo vyrobíte lahodnou čerstvou šťávu z jakéhokoli ovoce nebo zeleniny. Má extra velký vstupní otvor a 2-fázový proces odšťavňování. Navíc se skvěle udržuje, takže po použití stačí vše jen propláchnout pod tekoucí vodou. Lis na ovoce a zeleninu LO7065–7 také dvakrát po sobě získal cenu produkt roku. Může být váš za 5 999 korun.

Vařící mixér COOK Multi BlenderVařící mixér COOK Multi Blender

Vařící mixér COOK Multi Blender SM1000

Připraví skvělé polévky, omáčky nebo kompot. Poradí si s ovocem i zeleninou, ořechy, čerstvými bylinkami, vykouzlí jemné pyré i lahodné smoothie, mléčný koktejl i pomazánku. Nezastaví ho ale ani led nebo zmrzlé ovoce při přípravě domácí zmrzliny nebo sorbetu. Novinka od Conceptu je vybavena 6 nerezovými noži usazenými ve 2 úrovních, má 4 rychlosti mixování a tlačítko PULCE/ICE, díky kterému lze kontrolovat hrubost sekání.

Mixér má bezpečností pojistku, takže se spustí jen, pokud jsou mixovací nádoba a víko ve správné poloze. Robustní skleněná mixovací nádoba o objemu 1,75 litru je odolná vůči vysokým teplotám a nezachycuje pachy a chutě. Opatřena je navíc těsnícím víkem a integrovanou odměrkou, kterou stačí vyndat a získáte tak otvor pro přidávání surovin. Jeho cena je 3 999 korun.

Co vy na to? S těmito kousky může být i hodně parné léto pohoda!

Zdroj foto: Concept

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS