27/4
Nábytek v kavárně je základem jejího úspěchu

Nábytek v kavárně je základem jejího úspěchu

27. dubna 2019 v 22.45, Nábytek

Myslíte, že dobrá káva v kavárně nebo jídlo v restauraci činí tyto podniky úspěšnými? To bezpochyby. Ovšem v dnešní době se klade důraz na originalitu, specifické trendy určují různé směry, například hipsterství. Lidé vybírají podnik i dle jedinečnosti prostředí, které je bude obklopovat. Je tedy nutné promyslet zařízení celého interiéru.

Útulný nábytek do kavárny

Lidé často sní o tom, že si otevřou vlastní restauraci, v posledních letech se trend specifikoval i směrem ke kavárnám. Proto se tolik rozmohla poptávka po nábytku v restauračních zařízeních. Jestli sami hledáte, jaké kousky byste si pořídili vy, zkuste se podívat na www.dublino.cz. Zde najdete vkusné interiérové kousky přímo do gastronomických zařízení, jako jsou restaurace, kavárny či hotely. Jednotlivé kousky respektují užití. Jsou designově promyšlené, samozřejmě pohodlné a úžasně flexibilní. Vybírejte proto v takto specifických obchodech, protože v klasické prodejně nábytku například nenajdete lounge křeslo. Tito prodejci navíc počítají s více kusy, pokud si zařizujete restaurační zařízení a jednotlivé artikly spolu budou navíc designově souznět. Právě u kaváren se vyžaduje, aby byl nábytek pohodlný a esteticky příjemný, protože do kavárny si chodíme odpočinout, popovídat si s kamarády. Na oběd, který je pro nás nutností, sem spíš nechodíme. Proto si zvolte téma, kterého se držet, a nechte interiér doladit v onom duchu.

Jak vybírat nábytek do restaurace?

Restaurační zařízení, ačkoli se jedná o gastro jako u kavárny, je zase jinak specifické. Většinou zde hraje více roli prostornost. Stoly by měly být větší nebo alespoň maximálně mobilní, aby se daly pospojovat. Tento nábytek by měl konvenovat zaměření restaurace. Pokud vlastníte útulnou italskou obdobu, nepříjemně byste překvapili návštěvníky, kdyby byla zařízená dlouhými lavicemi jako ve sportbaru. Výběr nábytku do gastronomických zařízení je velmi specifický, proto je třeba jej promyslet, a hlavně se obrátit na ty, kteří s tím mají zkušenosti.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS