14/8
Domov jako v bavlnce

Domov jako v bavlnce

14. srpna 2016 v 20.30 , Bytové doplňky , Bytový textil , Byty , Design , Domy , Kuchyně , Ložnice , Obývací pokoje

Krásný, hodový a komfortní domov je touhou mnohých, ne li všech. Každý si jej ale představujeme tak trochu jinak – dle svého vkusu, preferencí, znalostí i možností.

Každopádně vždy je součástí každého bydlení nábytek, stínící technika na okna a dobré, úsporné a co nejméně údržbové vytápění.

Topení a ohřev

Poslední jmenované vybíráme vždy uvážlivě, s přihlédnutím k typu bydlení. Vždyť takový dobře nastavený plynový kondenzační kotel může za rok obyvatelům ušetřit ne stovky, ale tisíce korun. A zabijete dvě mouchy jednou ranou, protože je vhodný jak k vytápění, tak k ohřevu vody. Tento typ domácího pomocníka je navíc skutečně úsporným kamarádem do příbytku. Ale samozřejmě volba čím a jak budete doma topit a ohřívat vodu je jen a jen na vás.

Není nábytek jako nábytek

Stejné je to s vybavením domu, tedy nábytkem. Každý má trochu jinou představu co se mu líbí a co by si chtěl pořídit. Vždy by to však mělo korespondovat s prostorami i typem příbytku. Vybavit secesní a starobylý interiér ryze moderním nábytkem ve vysokém lesku, by asi nebylo to pravé ořechové. Dobrou inspirací jak na to a čím si domov zařídit je jednoznačně Nábytek BRW. Jejich nabídka je natolik pestrá a široká, že uspokojí každého v jeho stylu, představách i peněžence.

Oblečte si okna

K pohodovému domovu patří bezesporu stínící technika na oknech, záclony, závěsy, žaluzie a rolety. Mezi posledně jmenovanými kralují římské rolety. Patří ke krásným a jednoznačně osobitým způsobům jak pojmout vaše okna a jejich stínění. Ba co víc, mají krásný design, který je natolik rozmanitý, že vás uspokojí v požadavcích jak pro moderní, tak pro klasický, potažmo starobylý interiér. Co víc si přát?

Zdroj foto: Wolfcr.cz, Nabytokakuchyne.sk, Peknezaclony.cz

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS