2/3
Dochází vám zásoby dřeva? Palivové dříví koupíte u OPTIMTOP

Dochází vám zásoby dřeva? Palivové dříví koupíte u OPTIMTOP

2. března 2016 v 22.15 , Domy , Krby

Přestože se topná sezóna pomalu chýlí ke konci, ne každý dostatečně odhadnul zásoby dřeva. A pokud spadáte do skupiny domácností, která potřebuje doplnit své zásoby ještě na konci zimního období, jste tady správně. Počasí je nevyzpytatelné a sněhové vločky se mohou za okny objevit i v průběhu března. Bez příznivého tepla v rodinném domě se prostě neobejdete. V následujících řádcích vám prozradíme, kde koupit kvalitní palivové dříví za atraktivní ceny.

Nejprve si prozradíme něco o palivovém dřevu jako takovém. V současné době se palivové dříví představuje jako nejžádanější palivo na trhu, neboť se vyznačuje přijatelnou cenou a vysokou výhřevností. Nejenže se používá jako doplňkový zdroj tepla, stále více domácností preferuje vytápění primárně krbovými kamny. Pakliže chcete ušetřit nemalou část nákladů na vytápění, potom doporučujeme investovat do nového kotle či krbových kamen. A svým rozhodnutím rozhodně neprohloupíte.

Palivové dřevo má celou řadu výhod

Palivové dřevo vyniká hned několika přednostmi. Dnešní svět klade důraz na ekologičnost a palivové dříví tento trend respektuje, neboť je šetrné k životnímu prostředí. Jakmile v krbových kamnech zatopíte palivovým dřívím, můžete se těšit z příjemně plápolajícího ohně. A pro zajímavost, naštípané odřezky prosychají dvakrát rychleji než dřevo vcelku.

A pokud chcete doplnit své zásoby, případně jste se rozhodli pro koupi krbových kamen, dovolujeme si vám představit společnost OPTIMTOP. Vybrat si můžete z jehličnatých odřezků, bukových polínek či kombinaci bukového a dubového dřeva. Svým bohatým produktovým portfoliem uspokojí každého zákazníka. Vedle palivového dříví nabízí také brikety a uhlí. A v neposlední řadě nadchne bezplatnou dopravou už od jedné objednané palety po celé České republice.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS