30/7
Vymazlené pánve od Giaretti

Vymazlené pánve od Giaretti

30. července 2015 v 00.00, Bytové doplňky, Byty, Design, Kuchyně, Nádobí

Sponzorované odkazy:

Tak jako umění již dávno nenacházíme pouze v galeriích a muzeích, ale především to užité umění, je každodenní součástí našich životů – veřejného, pracovního i domácího. Proto nikoho neudiví, že se pomalu a nenápadně vkrádá i od našich domů, bytů i kuchyní.

Ano, čtete dobře, i v kuchyni můžete mít kus umění. Třeba vymazlené pánve od italské společnost Giaretti. Ta se zabývá produkcí a výrobou kuchyňského nádobí. Všechny části jejího výrobního řetězce jsou perfektní syntézou funkčnosti, technologického výzkumu a designu. Vždy koncipovány tak, aby šly s dobou. Samozřejmostí je vysoká kvalita použitých materiálů, důraz na detail, praktické použití a snadnou manipulaci s nádobím.

Firma přišla na trh s pánvemi Artistry, které jsou doslova do písmene užitým uměním i krásným doplňkem kuchyně, na nichž je potěšení smažit. Jsou krásné, přitažlivé a roztomilé zároveň. Tak se tato společnost zasadila o to, že pánve – obyčejné kuchyňské pánve – získaly punc art nádobí. I když na pánvích Artistry není vůbec nic archaického, prostě mají povrchovou úpravu s barevným a dekorativním potahem v mnoha pastelových barvách i vzorech. Jsou vhodné pro plynové i elektrické varné desky a jejich designové řady jsou opravdu pestré, tudíž si vybere vskutku každý dle svého vkusu.

Řada black and white

Dekorativní varianta pánví, která kombinuje užitečnost s velmi módním černobílým provedením. Řada pánví se solidní tloušťkou oceli či hliníku cca 2,5 mm, svařovanou černou rukojetí a velmi atraktivními povrchy ve třech různých dekorech.

Line mode

Kombinace módního s praktičností. Řada pánví vyrobených s důrazem na detail a zdobení. Patří k nim řada frypans s barevnou rukojetí, oranžovou svařovanou rukojetí a smetanovým kroužkem. Dále řada s pop art dekoracemi, rovněž jeans a denim.

Giaretti/Flickr.com

Giaretti/Flickr.com

Giaretti Neon

Barva a kvalita jsou základem této nové řady. Hluboké pánve ve tvaru mísy z až 3 mm silného kovu potažené exkluzivní povrchovou úpravou. Ta je realizována ve čtyřech různých fluorescenčních barvách. A tak je Neon line řadou, v níž se snoubí profesionalita a radost z vaření.

Řada Terre d'Italia

Atmosféru na italském venkově s jeho barvami, vůněmi i chutěmi navodí tato řada pánví. V teplých odstínech zelené olivy a šalvěje, cihly a tabákové hnědé, okrové a žluté, jsou unikátní a příjemné. Kov je asi 3 mm silný, s barevným povlakem a vyvedením tón v tónu nebo kontrastu s ním.

Line Granita

Tvrdost, odolnost a příjemný vzhled. Jak je možné spojit všechny tyto věci dohromady? Granita taková je, a to díky nové Hi-Stone technologii nanášení na hliník. Vzniká tak extrémní a trvanlivá tvrdost v elegantním tlumeném barevném ladění.

Řada Viareggio

Je pestrá a karnevalová stejně jako toto italské město. Barva, oslavy a dobrá nálada, to je inspirace pro tento opravdu pestrý sortiment řady. V těch nejjasnějších odstínech červené, oranžové, zelené a světle modré podněcují pohodu a radost z práce s nimi.

Giaretti1/Flickr.com

Giaretti1/Flickr.com

Line Roma

je řadou velmi vysoké úrovně. Jak z estetického, tak i kvalitativního hlediska. Pánve jsou vyrobeny v jasně červené, modré a šedé barvě, s odpovídající svařovanou rukojetí a potaženy revoluční vrstvou Dicotech Metalica. Ta zaručuje nadstandardní 6 až 8 krát větší odolnost, než je běžné. Lze ji použit s kovovým nářadím, s výjimkou těch ostrých. Síla kovu je až 4,5 mm. Poklice je z tvrzeného skla, s úchytem v barvě i materiálu pánve. Tato řada pánví je vhodná pro plynové, elektrické i sklokeramické varné desky.

Portofino řada

Kompletní soulad elegantního tvaru a síly kovu pro vynikající tepelné a užitné vlastnosti. Ergonomicky tvarovaná dvoubarevná rukojeť má dotek originality. Modře skvrnitá pánev je doplněna poklicí z tvrzeného skla s okrajem z nerezové oceli.

Giaretti pánve jsou skutečně HOT sada nádobí s neotřelým provedením.

Úvodní obrázek: Giaretti2/Flic­kr.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS