14/10
Dětský nábytek - i ten může být in

Dětský nábytek - i ten může být in

14. října 2014 v 00.00 , Bytové doplňky , Nábytek

Sponzorované odkazy:

Vybavit dětský pokoj rozhodně není jednoduchá věc, když už seženete nábytek, který se vám líbí, nikde není záruka, že se bude zamlouvat i vaší malé ratolesti a i když má být dětský pokoj místem hraní a radosti, určitě bychom byli rádi, kdyby byl i stylovým a moderním místem pro co nejlepší rozvoj našich dětí, což se týká i estetiky. V dnešním článku se nebudeme věnovat plně vybaveným dětským pokojům, ovšem představíme si zajímavé a stylové doplňky a nábytek, který by se mohl líbit i vašim nejmenším. Určitě vám přinese i řadu inspirací.

Sestava Face Boxes

Začněme něčím jednoduchých, třeba jako jsou úložní a hrací krabice Face Boxes, které poslouží k uložení nejrůznějších hraček a určitě napomohou i k výuce pořádnosti, protože s veselými krabicemi se určitě uklízí mnohem lépe než s obyčejnými nudnými.

Sestava Face Boxes – fermlivingshop.comSestava Face Boxes – fermlivingshop.com

Sedací pytel Beanbag Pit Stop

Nyní tu máme sedací pytel pro budoucí závodníky s názvem Beanbag Pit Stop. Klasické sedací pytle jsou zábavné sami o sobě, ovšem co když je vytvarujeme do tvaru velké pneumatiky, to je potom teprve jízda.

Sedací pytel Beanbag Pit Stop – twentytwentyone.comSedací pytel Beanbag Pit Stop – twentytwentyone.com

Netradiční palanda Perch Bunk Bed

U následující postele se poněkud zastavíme, protože snad všichni známe palandy, buď jsme je měli v našem pokoji, na koleji nebo jsme na nich přespávali u kamarádů. Jednoduché řešení s nedostatkem místa, ovšem také toto řešení skýtá mnoho problémů. Nicméně trochu promyšlenější postel Perch Bunk Bed řadu z nich vychytává. Toto je zcela jistě zajímavý tip, protože pokud pomineme přesně tento kousek od jisté firmy, na našem trhu nalezneme podobná řešení u některých prodejců nábytků, takže než pořídíte dětem do pokoje obyčejné palandy, zkuste si propočítat, kolik místa zabere toto řešení.

Netradiční palanda Perch Bunk Bed – 2modern.comNetradiční palanda Perch Bunk Bed – 2modern.com

Stůl a židle C.F.S. Kids Set od Metrocs

Opět se podíváme na zub problému s nedostatkem místa, protože to je heslo nejnovějšího designu, tedy chytře a stylově ušetřit prostor. Tentokrát ušetříme místo v dětském pokoji se setem C.F.S. Kids Set od firmy Metrocs. V podstatě se jedná o stůl a dvě židle, které lze jednoduše sestavit do velké krychle a při nepoužívání odstavit do kouta. Jistě postačí i jako hračka.

Stůl a židle C.F.S. Kids Set od Metrocs – emmohome.comStůl a židle C.F.S. Kids Set od Metrocs – emmohome.com

zdroj: betterlivingthrou­ghdesign.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS