5/11
Zimní hřejivé přikrývky

Zimní hřejivé přikrývky

5. listopadu 2012 v 00.00 , Ložnice

Sponzorované odkazy:

Zima udeřila v plné síle! Takže je potřeba se po chladných pracovních dnech pořádně zahřát v pěkně teploučké posteli. A pro lepší zahřátí jsou dobré speciální vyteplené zimní přikrývky. Tyto přikrývky vám nabízejí maximální komfort pro spaní.

A do jakých peřinek se tedy zahumlat v sychravých podzimních / zimních dnech? Vyzkoušejte naše tipy od značek Ikea, Vesna nebo Dormeo. Našly jsme pro vás přikrývky, které jsou nejen superkomfortní a hřejivé, ale také velmi příjemné pro vaše peněženky.

Přikrývky IKEA

Finská společnost Ikea je známá svými kvalitními a zároveň relativně levnými výrobky. Ve svém sortimentu má i kvalitní zimní přikrývky, která vás zaručeně v tomto období zahřejí. Přikrývky mají odstupňované podle hřejivosti. My jsme vám do tohoto článku zařadily dvě přikrývky s hřejivostí 6, tedy s tou nejvyšší. Přikrývka Mysa obsahuje 50% lyocellu, který dokonale odvádí vlhkost a 50% polyester. Cena 899Kč

Přikrývka Mysa Rönn je vyplněna z 85% kachním peřím, které vás v zimních chladných dnech skvěle zahřeje. Peří skvěle udržuje tvar peřiny a navíc pohlcuje vlhkost. Cena 699Kč

Přikrývky Vesna

Ziními přikrývkami se zabývá také společnost Vesna, která nabízí svým zákazníkům přikrývky z dutého vlákna, i péřové. Tyto přikrývky vám zaručují vysokou hřejivost a funkčnost.

Zimní přikrývka Thermo, 699Kč

Péřová přikrývka, 1.395Kč

Přikrývky Dormeo

Dormeo nabízí svým zákazníkům největší komfort v podobě speciální dvojitou přikrývku Carbon Double, kterou můžete používat po všechna roční období. V létě stačí pouze jednu část přikrývky odepnout a uklidit. Při prvních chladných dnech si ji můžete opět připnout a užívat si teplo v posteli. V přikrývkách jsou navíc vetkána uhlíková vlákna, která pohlcují elektrostatické výboje těla a umožňují vám tak nerušeně spát. Cena přikrývky je 1.990Kč.

Zdroj: www.ikea.com/cs/, www.vesna.cz, ThinkStock

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS