29/7
IKEA letní slevy: Tentokrát na přikrývky, polštáře a chrániče matrací

IKEA letní slevy: Tentokrát na přikrývky, polštáře a chrániče matrací

29. července 2011 v 13.00 , Ložnice

Sponzorované odkazy:

Léto se pomalu blíží ke své druhé polovině, a i když červenec nijak zvláště slunečný a teplý nebyl, nezbývá než neklesat na mysli. Náladu nám pomůže zlepšit mnohé. Někomu začíná dovolená v teplých krajích, jiný na ni stále čeká. Pro všechny je nicméně následující zpráva, která informuje o dění u švédského obchodního řetězce specializujícího se na prodej interiérových produktů v oblasti nábytku a nejen v té.

Jak už jste asi poznali, jedná se o společnost IKEA, jež se stále těší mezi českými zákazníky značné oblibě, a proto také my o ní rádi referujeme.

Tentokrát se zaměříme na akci, která začala před dvěma dny. Od 28. července 2011 můžete v obchodních domech IKEA nakupovat vybrané zboží se slevou patnácti procent. O jaké zboží jde? IKEA nabízí ve slevě svůj sortiment přikrývek, polštářů a chráničů matrací. Ložnice by měla být nejpříjemnějším místem vašeho bytu, tak proč otálet. Prospíme až třetinu času, je tedy zřejmé, že musíme výběru sortimentu do ložnice věnovat zvláštní pozornost.

Jak na to? IKEA poradí

Abychom zajistili co největší pohodlí, potřebujeme zvolit vhodný polštář. To uděláme tak, že zvážíme, v jaké poloze nejraději spíme. Pokud je to na boku, potřebujeme polštář poměrně vysoký, kdežto na zádech se jeho výška snižuje, až dosáhne svého minima v případě, že spíme na břiše. Doporučují se zvláště polštáře Gosa.

přikrývek IKEA zase vyzdvihuje model Mysa, který pochopitelně můžeme přiblížit podle určitých variant, spočívajících v tom, zdali máte raději přikrývku chladnější, teplou anebo velmi teplou. Případně se můžete rozhodnout pro kombinaci obojího.

Matracový chránič by měl být prodyšný, se sací schopností a zároveň nepromokavý a nepropustný. Takové jsou rovněž i chrániče matrací IKEA, jež můžete pořídit právě teď.

Nezapomeňte, tato slevová akce končí již 3. srpna! Proto zajeďte do nejbližšího obchodního domu IKEA v Praze, Brně či Ostravě.

zdroj: http://www.ikea.com/cz/cs/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS