18/7
Holandský nábytek – Praha, Brno i Ostrava

Holandský nábytek – Praha, Brno i Ostrava

18. července 2012 v 00.00, Bytové doplňky, Hodiny, Křesla a sedací soupravy, Obývací pokoje

Sponzorované odkazy:

Obklopujete se rádi kvalitním nábytkem? Vlastníte starou chalupu a potřebujete si jí zařídit? Nebo chcete znevšednit váš obývací pokoj? Skvělou volbou je holandský nábytek! Tento nábytek je nadčasový, vyrobený z kvalitního masivního dřeva a jeho rustikální design ozvláštní jakoukoli místnost.

Vybírat ho můžete z různých variant jako sedací soupravy, jídelní soupravy, stolky, hodiny, obrazy, zrcadla a další stylové doplňky. Pro holandský nábytek je velmi typická kůže a výroby z ní. Sedací soupravy v kůži vypadají nejen luxusně, ale jsou také velmi pohodlné na sezení.

A kde můžete tento rustikální nábytek zakoupit? Můžete navštívit několik kamenných obchodů v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, ale také v dalších městech nebo zakoupit tento nábytek přes internetové stránky jednotlivých obchodů. Na internetu můžete ale také, krom originálů, sehnat levný použitý holandský nábytek a ušetřit tak i nějakou korunku.

Holandský nábytek Praha

Praha nabízí spousty prodejců holandského nábytku, ale každého nejvíce zaujme určitě prodejce Holandský nábytek Best, která nabízí holandský nabýtek nejen nový, ale také restaurovaný a zaujme svými slevovými akcemi. Pobočky má také v Chomutově, Rudě a Karlových Varech.

Holandský nábytek – Praha, Brno i Ostrava (http://www.homemag.cz)

Holandský nábytek Brno

Pokud chcete nakupovat holandský nábytek v Brně, jasnou vobou je určitě prodejce Holandský nábytek, která se dovozem a prodejem nabýtku zabývá již od roku 1993. Firma nabízí kvalitní nábytek z masivního dřeva, který je dovážený z Belgie, Francie a Holanska, nebo pochází přímo od tuzemských dodavatelů.

I tato firma láká své klienty na velké slevové akce. Zde koupíte kvalitní nábytek za super cenu!

Holandský nábytek – Praha, Brno i Ostrava (http://www.homemag.cz)

Holandský nábytek Olomouc

Olomouckým význačným prodejcem holandského nabýtku je určitě Holand.cz, který se zabývá nejen dovozem a prodejem tohoto nábytku, ale také jeho výkupem. Firma nabízí široký sortiment nábytku pro všechny věkové kategorie. Kvalitní masivní nábytek dováží především z Belgie, Holandska a Německa.

Holandský nábytek – Praha, Brno i Ostrava (http://www.homemag.cz)

Holandský nábytek Ostrava

Když zabrousíme do Moravskslezského kraje, přímo do Ostravy, najdeme zde Nábytek Chodura, který nabízí holandský nábytek i s kvalitním zpracováním kůže. Tato firma je zaměřena na dubový nábytek v podobě komod, postelí, sedacích souprav a dalšího nábytku. Specializuje se nejen na nový nábytek, ale také na ten použitý, který dováží z ecropských zemí.

Holandský nábytek – Praha, Brno i Ostrava (http://www.homemag.cz)

Zdroj: ThinkStock, www.holandskynabytek-best.cz, www.holandskynabytek.cz, www.nabytek-chodura.czwww.tosca-nabytek.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS