18/7
Holandský nábytek – Praha, Brno i Ostrava

Holandský nábytek – Praha, Brno i Ostrava

18. července 2012 v 00.00 , Bytové doplňky , Hodiny , Křesla a sedací soupravy , Obývací pokoje

Sponzorované odkazy:

Obklopujete se rádi kvalitním nábytkem? Vlastníte starou chalupu a potřebujete si jí zařídit? Nebo chcete znevšednit váš obývací pokoj? Skvělou volbou je holandský nábytek! Tento nábytek je nadčasový, vyrobený z kvalitního masivního dřeva a jeho rustikální design ozvláštní jakoukoli místnost.

Vybírat ho můžete z různých variant jako sedací soupravy, jídelní soupravy, stolky, hodiny, obrazy, zrcadla a další stylové doplňky. Pro holandský nábytek je velmi typická kůže a výroby z ní. Sedací soupravy v kůži vypadají nejen luxusně, ale jsou také velmi pohodlné na sezení.

A kde můžete tento rustikální nábytek zakoupit? Můžete navštívit několik kamenných obchodů v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, ale také v dalších městech nebo zakoupit tento nábytek přes internetové stránky jednotlivých obchodů. Na internetu můžete ale také, krom originálů, sehnat levný použitý holandský nábytek a ušetřit tak i nějakou korunku.

Holandský nábytek Praha

Praha nabízí spousty prodejců holandského nábytku, ale každého nejvíce zaujme určitě prodejce *Holandský nábytek Best*, která nabízí holandský nabýtek nejen nový, ale také restaurovaný a zaujme svými slevovými akcemi. Pobočky má také v Chomutově, Rudě a Karlových Varech.

Holandský nábytek Brno

Pokud chcete nakupovat holandský nábytek v Brně, jasnou vobou je určitě prodejce *Holandský nábytek*, která se dovozem a prodejem nabýtku zabývá již od roku 1993. Firma nabízí kvalitní nábytek z masivního dřeva, který je dovážený z Belgie, Francie a Holanska, nebo pochází přímo od tuzemských dodavatelů.

I tato firma láká své klienty na velké slevové akce. Zde koupíte kvalitní nábytek za super cenu!

Holandský nábytek Olomouc

Olomouckým význačným prodejcem holandského nabýtku je určitě Holand.cz, který se zabývá nejen dovozem a prodejem tohoto nábytku, ale také jeho výkupem. Firma nabízí široký sortiment nábytku pro všechny věkové kategorie. Kvalitní masivní nábytek dováží především z Belgie, Holandska a Německa.

Holandský nábytek Ostrava

Když zabrousíme do Moravskslezského kraje, přímo do Ostravy, najdeme zde *Nábytek Chodura*, který nabízí holandský nábytek i s kvalitním zpracováním kůže. Tato firma je zaměřena na dubový nábytek v podobě komod, postelí, sedacích souprav a dalšího nábytku. Specializuje se nejen na nový nábytek, ale také na ten použitý, který dováží z ecropských zemí.

Zdroj: ThinkStock, www.holandskynabytek-best.cz, www.holandskynabytek.cz, www.nabytek-chodura.czwww.tosca-nabytek.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS