6/5
Ložní povlečení Matějovský

Ložní povlečení Matějovský

6. května 2009 v 00.00 , Bytový textil

Sponzorované odkazy:

Společnost Matějovský působí na českém trhu od roku 1990 a zaměřuje se na výrobu ložního povlečení velmi vysoké kvality. Výrobky firmy Matějovský jsou známy nejen na území České Republiky, ale i v Evropě a dalších zemí světa.

Nové návrhy a inspirace čerpá společnost především od svých zákazníků a jejich životních stylů, čímž se snaží vytvořit jedinečné povlečení, které zútulní a zpříjemní domov a chvíle odpočinku.

Kompletní sortiment společnosti Matějovský disponuje certifikátem, vydaným Textilním zkušebním ústavem sídlícím v Brně.

Materiál

Široká nabídka zahrnuje kolekci ložního povlečení vyrobeného především z hladké bavlny, krepu, flanelu, saténu, bavlněného saténu nebo jersey.

Bavlněné povlečení de luxe je vyrobeno z velmi kvalitní bavlny, která je zušlechtěna speciální technologií – mercerováním. Na základě tohoto úkonu disponuje povlečení vyšší pevností, afinitou k barvivům, vysokou mírou lesklosti a jemností. Potisk povlečení je proveden nejmodernějšími re-aktivními barvami, k jejichž přednostem patří aktivní spojení s látkou a barevná stálost. Povlečení je vybaveno zipovým uzávěrem.

Krepové povlečení je vyrobeno z kvalitní tkaniny, v plátnové vazbě s klasickým krepováním. K největším výhodám krepového ložního povlečení patří snadná údržba, povlečení se nemusí žehlit, zapínání je na knoflíky.

Saténové povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitní česané bavlněné příze, kterou majitelé ocení především v horkých letních měsících, jelikož příjemně chladí. Saténové povlečení je vybaveno zipovým uzávěrem.

Flanelové povlečení je vyrobeno z počesaného flanelu, který je velmi příjemný na omak a disponuje hřejivým účinkem, který nejlépe oceníme v chladných, zimních měsících. Flanelové povlečení je vybaveno zipovým uzávěrem.

Povlečení jersey je vyrobeno z úpletu, který je složen ze stoprocentní bavlny. Materiál je velmi příjemný na omak, disponuje snadnou údržbou a zipovým uzávěrem.

Design

Společnost Matějovský se ve vysoké míře zaměřuje na výrobu licenčního povlečení, ke kterým patří Madagaskar, Indiana Jones, Spiderman, Hot Wheel, Disney, Barbie, Shrek, Kung Fu Panda, Asterix, Harry Potter, Simpsons, Garfield, Pat a Mat, Divoké vlny, Mašinka Tomáš, Doba ledová a Bořek stavitel. Kolekce dětského povlečení je zaměřena na pohádkové postavičky, které z dětského pohledu patří k těm neoblíbenějším.

Stále novými motivu potisků ložního povlečení se společnost snaží ovlivnit moderní trend současného bydlení a uspokojit nároky a vysoké požadavky dnešních zákazníků. V široké kolekci dezénů se objevují nejrůznější geometrické vzory, atypické obrazce, přímé linky, květiny, přírodní a zvířecí motivy. Barevnost ložního povlečení se dokonale snoubí s použitým vzorem, převládají jednoduché, elegantní kombinace.

Zdroj: http://www.matejovsky-povleceni.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS