1/10
Hornbach … „s námi to zvládnete“

Hornbach … „s námi to zvládnete“

1. října 2010 v 00.00, Zahradní nábytek

Sponzorované odkazy:

Historie společnosti Hornbach se začala psát roku 1977, kdy základní břidlicový kámen položil Michael Hornbach v Landau, ve Falcku. Hornbach patří k nezávislým rodinným podnikům, které patří do pětice největších řetězců se stavebními materiály.

Rodinná atmosféra v Hornbachu

Hornbach sází na rodinnou atmosféru, a to od samého počátku vzniku. Ke každému zákazníkovi přistupuje s maximální individuálností, snaží se odhalit jejich potřeby a poptávku a maximálně uspokojit jejich požadavky.

Krédem společnosti Hornbach není kvantita, ale kvalita a maximální rozmanitost nabízeného zboží. Na území České republiky se nachází celkem šest hobby marketů Hornbach, které se zaměřují na sortiment nabízející stavební materiál, nábytek, nářadí, potřeby a vybavení pro zahradu, vybavení pro interiér a nabídku řemeslných služeb.

Prodejny Hornbach můžeme navštívit v těchto městech a jejich částí: Praha – Černý Most, Praha – Řepy, Brno, Ostrava, Olomouc a Hradec Králové.

Hornbach … „s námi to zvládnete“ (http://www.homemag.cz)

Sortiment hobby marketů Hornbach

hobby marketech Hornbach nalezne zákazník rozmanitou škálu hobby potřeb pro stavbu, interiér i exteriér. Základní nabídka je rozdělena do kategorií, které se dále dělí na podkategorie o stovkách různých výrobků. Nabídka zahrnuje oddělení železářství, nářadí, elektro, barvy, dekorace, tapety, podlahové krytiny, dřevo, stavební díly, dlažbu, sanitu, stavebniny a vybavení pro zahradu.

Vedle nabídky výrobků a materiálů poskytuje Hornbach svým zákazníkům také nejrůznější služby. V prostotách Hornbachu je možné nechat si přiříznout laminátové nebo dřevěné desky nebo zhotovení přesných výřezů kuchyňských pracovních desek. K dalším standardním službám patří namíchání barev, řemeslnický servis, řezání skla, rámování obrazů, plakátů apod. Pokud máte zájem o pořízení si nové kuchyně, obdržíte od personálu počítačový návrh kuchyňské sestavy, dodání a montáž kuchyňské linky je samozřejmostí.

Marketing a propagace

K standardním propagačním materiálům marketu Hornbach patří barevné letáky, které pravidelně vycházejí každý měsíc. Letáky jsou zaměřeny na novinky v nabídce, akční ceny, slevy a případné výprodeje. Většina zákazníků a potenciálních zákazníků nalezne letáky ve své schránce, ostatní si mohou nabídku prohlédnout na webových stránkách Hornbachu.

Několikrát do roka (nepravidelně) vycházejí informační brožury, které jsou zaměřeny na určitou část sortimentu.

Důležitým marketingovým nástrojem i cenová politika, která staví markety Hornabach na primární místo. Zákazníkovi je tedy nabídnuta kvalita, rozmanitost sortimentu, individuální přístup v kombinaci s příznivou cenou. Hornbach Ostrava, Hornbach Brno a samozřejmě Hornbach Praha, prodejny Hornbach naleznete samozřejmě nejen v těchto největších městech, ale také jinde.

Hornbach … „s námi to zvládnete“ (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.hornbach.cz http://www.mapaobchodu.cz/ foto: http://www.flickr.com/…/segforeventhttp://www.nakupni-centra.com/nc-hornbach/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS