26/4
Rodinné domy na klíč: Typové domy společnosti RD Styl

Rodinné domy na klíč: Typové domy společnosti RD Styl

26. dubna 2010 v 00.00 , Byty , Design

Bydlení ve vlastním, to je sen mnohých z nás. A právě nám vycházejí vstříc společnosti jako RD Styl, sídlící v Ostravě-Hrabové, která se zabývá projektováním a výstavbou rodinných domů. Především typové domy pak představují jedinečnou příležitost, jak si konečně splnit náš vytoužený sen. Typové domy jsou nejjednodušší cestou k bydlení!

Společnosti RD Styl patří k nejpověřenějším firmám na poli stavebnictví. Ve své práci se soustředí pouze na jednu činnost, a sice výstavbu vlastních typových domů, přičemž se řídí heslem, že pokud má být člověk v něčem dobrý, nesmí utíkat od práce ke práci. Rodinné domy na klíč společnosti RD Styl pak naleznete především na severní Moravě a na Olomoucku. Každoročně se jedná o bezmála devadesát rodinných domů, k čemuž společnost disponuje odpovídajícími kapacitami ve všech oblastech výstavby a právního zajištění.

Proč si vybrat právě RD Styl?

Rodinné domy na klíč značky RD Styl zahrnují celkem deset základních typů. Nejmenší z rodinných domů – Junior – čítá 119 m2 a má tři pokoje plus kuchyň, zatímco největší – Exklusive Plus – má celkem šest pokojů, kuchyň a garáž a celkově se rovná výměře 138 m2. Díky použité technologii lze libovolně veškeré typové domy upravovat, rozšiřovat o garáže či přístřešky, měnit velikosti okenních otvorů, případně posouvat či rušit nenosné příčky. Součástí nabídky RD Styl je poradenství vlastního týmu projektantů spolupracujících s bytovými architekty, který pomůže dořešit interiéru a exteriéru.

Pokud vás nabídka společnosti RD Styl a jejích rodinných domů na klíč zaujala, určitě uvítáte následující zprávu: V Ostravě a v Olomouci si lze prohlédnout vzorové domy! Olomoucký dům se nachází na Svatém kopečku a jedná se o rodinný dům Praktik 5+1 s garážovým přístřeškem. Ostravský vzorový dům na klíč naleznete v Ostravě-Hrabové na Krmelínské ulici za protihlukovou stěnou naproti nákupního střediska Tesco. Jde o rodinný dům na klíč typu Rodina s přistavěnou garáží.

zdroj: http://www.rdstyl.cz

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS