28/2
Zdravotní matrace Dormeo: Převratné matrace za rozumnou cenu

Zdravotní matrace Dormeo: Převratné matrace za rozumnou cenu

28. února 2010 v 10.00 , Ložnice

V posteli strávíme třetinu života. Je pro nás místem odpočinku, relaxace, pohody. Vybrat správnou postel je proto velmi důležité. I potom však zůstává to hlavní – správná postelová matrace. Proč je tolik důležitá? Jak vypadá ta nejvhodnější matrace? Dozvíte se v následujícím článku.

Už jsme zmínili, jak podstatnou část života zaujímá spánek. Je zřejmé, že pokud podceníme výběr matrace, budeme jednou čelit mnoha nepříjemným problémům. Pokud pomineme ten nejzřejmější, nedostatečné pohodlí, objeví se mnoho dalších. Pokud se dobře nevyspíme, budeme se muset potýkat s únavou a stresem. Dlouhodobé spaní na nevhodné matraci se může projevit nespavostí a přecitlivělostí. To nejzávažnější se ale projeví ještě později. Nevhodně zvolená matrace může být příčinou zdravotních potíží, jako jsou bolesti zad, páteře a bederní oblasti.

Zdravotní matrace Dormeo

Jak tedy poznat vhodnou postelovou matraci? Kvalitní matrace se perfektně přizpůsobí konturám vašeho těla, poskytne mu oporu přesně tam, kde ji nejvíce potřebuje a umožní mu tak skutečný odpočinek a regeneraci. Matrace by měla být vyrobená z kvalitního materiálu, anatomicky tvarovaná a ortopedická, antialergenní, vzdušná, ekologická a samozřejmě za dobrou cenu se zárukou. Cena matrace obvykle odpovídá kvalitě, ale jedná se o investici, která se vyplatí.

Prodejem zdravotních matrací se zabývá společnost Dormeo. Matrace Dormeo vyhovují i těm nejpřísnějším požadavkům, jaké mohou být na zdravotní matrace kladeny. Doporučit můžeme například zdravotní matraci Dormeo Orthopedic, která je vyrobena z třinácticen­timetrové vrstvy polyuretanové pěny Eliocel, materiálu s vysokou elastičností. Během spánku se dokonale přizpůsobí vaší páteři a zajistí vám ideální polohu. Další zajímavou nabídkou Dormeo je matrace Memory 2+12, která disponuje dvoucentimetrovou vrstvou paměťové pěny.

Vzdušnost, ochrana proti plísním a použitý materiál šetrný jak vůči uživateli, tak životnímu prostředí, to vše je příznačné pro matrace Dormeo. Vztahuje se na ně šestiletá záruka a kurýrní služba vám je doručí až do domu. Pokud vás tedy nabídka zaujala, není nic snazšího než navštívit internetové stránky společnosti Dormeo a vybrat si tu správnou matraci, která bude vyhovovat vašim možnostem a požadavkům.

zdroj: www.dormeo.cz

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS