9/10
Whirlpool představuje vánoční dárky: Mikrovlnná trouby Desert a Jet Chef

Whirlpool představuje vánoční dárky: Mikrovlnná trouby Desert a Jet Chef

9. října 2009 v 13.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Pomalu, ale jistě přichází předvánoční čas a s ním spojené dilema, co si nadělit pod stromeček. Společnost Whirlpool nabízí svým zákazníkům odpověď v podobě limitované vánoční edice mikrovlnných trub Desert. A pro ty nejnáročnější přichází s luxusním provedením oblíbené trouby Jet Chef, která si hravě poradí i s vánočním cukrovím.

Vánoční edice mikrovlnných trub obsahuje čtyři modely cenově dostupných a designově zajímavých produktů z řady Desert. Novinka MWD 208 bude k dostání v bílé a stříbrné barvě s přehledným elektronickým ovládáním. Nabídne objem osmnáct litrů a chytré přednastavené programy (například brambory, popcorn či nápoje). Další vánoční novinkou je model MWD 202 v bílém a elegantním černém provedení. Tato mikrovlnná trouba s grilem o objemu osmnácti litrů je vybavena stylovým mechanickým ovládáním a nabízí sedm úrovní výkonu. Vánoční modely budou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu od 2 490 Kč.

Další novinkou je multifunkční trouba z dobře známé řady Jet Chef. Design Carisma a luxusní nerezové provedení nese označení JT 379 IX a stejně jako její předchůdci je vybavena šestým smyslem pro dokonalou úpravu pokrmů, zvládne vaření v páře a nabídne funkci Crisp pro dokřupava upečené pokrmy. Nezalekne se ani přípravy cukroví či vánoční ryby. Přehledné menu obsahuje osmdesát čtyři přednastavených receptů v jedenácti kategoriích (např. maso, ryby, těstoviny atd.) pro snadné vaření. Tato novinka bude v prodeji za doporučenou cenu 12 990 Kč.

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS