19/9
IKEA Katalog 2010: Nový katalog švédského nábytku je tady!

IKEA Katalog 2010: Nový katalog švédského nábytku je tady!

19. září 2009 v 00.00, Bytové doplňky, Bytový textil, Koupelny, Křesla a sedací soupravy, Kuchyně, Ložnice, Nábytek, Nádobí, Stoly a stolky, Svítidla, Židle

Sponzorované odkazy:

Společnost IKEA pochází ze Švédska a nejen tam patří mezi špičku v oblasti vývoje, výroby a prodeje nábytku. IKEA, to je záruka kvalitního designovaného nábytku za přijatelné ceny, kterou si oblíbily miliony lidí po celém světě, včetně České republiky. Právě české čtenáře jistě potěší skutečnost, že na stránkách IKEA se objevil katalog na příští rok. Zajímá vás, co v IKEA Katalogu naleznete?

Heslem tohoto a jistě i příštích roků se stala Změna! Změna je život a v případě změn interiérů to platí obzvláště. Právě proto IKEA Katalog 2010 obsahuje množství detailních fotografií a pokrývá v podstatě celou nabídku této jedinečné společnosti, aby vám vaše rozhodování pokud možno co nejvíce usnadnil a zpříjemnil. Katalog IKEA na rok 2010 má rozsah celkem tři sta sedmdesát šest stran, na kterých najdete maximálně funkční, dobře navržený nábytek za ceny, se kterými zkrátka nemůžete dále otálet při oživování vaší domácnosti.

IKEA Katalog 2010 je rozčleněn do těchto základních kategorií: V prvé řadě to jsou Obývací pokoje jako stvořené pro opravdový život. Zde naleznete nové pohovky, křesla, rozkládací pohovky, konferenční stolky, TV stolky a další. Následují Jídelny na snídaně, společenské hry i kávu pro dva. Tato kategorie čítá především jídelní stoly, jídelní židle a stoličky, stejně jako obecně jídelní sestavy atd. Na stodesáté straně se nachází Splněný sen v podobě Kuchyně, která vám velmi dobře poslouží nejen díky svému nápaditému vnitřnímu vybavení. Ložnice, to je zejména soukromí pro vás i pro vaše svetry. Z toho důvodu je letos věnován dostatek místa sériím nábytku do ložnice, komodám, šatním skříním, ale také postelím a matracím. Následuje sekce Pro mladé a jejich pokoje a konečně Koupelny, koupelnový nábytek a organizéry, Dětská IKEA a Pracovny.

To pochopitelně není všechno. IKEA Katalog 2010 nezapomíná ani na tolik důležitou oblast, jakou jsou textilové a bytové doplňky. Dekorace, osvětlení, vaření a stolování i úložné prostory se stanou dokonalým ztělesněním vaší kreativity. Jen popustit uzdu fantazii. Nezapomeňte: Veškeré ceny katalogu IKEA na příští rok jsou garantovány až do 1. srpna 2010.

IKEA Katalog 2010: Nový katalog švédského nábytku je tady! (http://www.homemag.cz)IKEA Katalog 2010: Nový katalog švédského nábytku je tady! (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.ikea.cz, http://www.mapaobchodu.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS