9/11
IKEA katalog 2011: Ať žijí nejnižší ceny!

IKEA katalog 2011: Ať žijí nejnižší ceny!

9. listopadu 2010 v 00.00 , Nábytek

Sponzorované odkazy:

IKEA: název, který je znám lidem po celém světě aneb mezinárodní obchodní řetězec nabízející kompletní interiérový i exteriérový nábytek, bytové doplňky pro děti i dospělé.

Společnost Ikea každoročně prezentuje to nejlepší ze své nabídky prostřednictvím barevného a obsáhlého katalogu.

Obsah katalogu

Sloganem katalogu IKEA 2011 je výstižná fráze, která se nese v duchu nízkých cen: Ať žijí nejnižší ceny! V nadcházejícím roce na zákazníky IKEA skutečně snížení cen čeká, což je zásluhou věrnosti stávajících a nově přibývajících zákazníků.

376 set stránkový katalog Ikea obsahuje to nejzajímavější zboží z nabídky nábytku, bytových doplňků (dekorace, kuchyňských pomocníků, dětského zboží…). Prezentace zboží je doplněna o velmi důležité informace, které se týkají např. použitých materiálů, nabídky barev, rozměrů, cen a upozornění na detaily.

Katalog IKEA 2011 obsahuje jako obvykle mnoho užitečných rad a nápadů, díky nimž můžeme zútulnit a ozvláštnit interiér. Užitečné rady a tipy nám pomohou vyřešit problém s místem, zařídit jednotlivé místnosti ve velkém stylu a za rozumné peníze.

Katalog IKEA 2011 je zaměřen především na novinky, které budou aktuální pro následující období. Nejočekávanější kolekcí je nábytek do obývacího pokoje, kterým se katalog jen hemží. V novinkám nalezneme kolekci Hemnes rozšířenou o TV sestavu s úložným prostorem, prosklené vitríny, nástěnné police, menší odkládací stolky nebo otevřené vitríny.

Také kolekce pohovek nezůstává pozadu, katalog nás upozorňuje na pohovku Karlstad, Beddinge, Lövas nebo pohodlnou lenošku Ektorp.

Nejen v poštovní schránce

Ikea katalog je distribuován prostřednictvím pošty do schránek stávajícím i potenciálním zákazníkům.

Katalogy v tištěné podobě jsou k dostání i v obchodních domech IKEA nebo ve virtuální podobě na stránkách www.ikea.com/cz. Na webových stránkách společnosti Ikea jsou katalogy na nadcházející rok uveřejňovány s předstihem, do poštovních schránek se rozesílají cca v průběhu měsíce září.

Během roku jsou vydávány speciální katalogy a letáky nabízející výprodejové akce, výrazné slevy a výprodeje sezónního zboží.

zdroj: http://www.ikea.com/cz, http://www.mapaobchodu.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS