21/9
Tulipánové slunečníky: Schovají i potěší díky společnosti MDT

Tulipánové slunečníky: Schovají i potěší díky společnosti MDT

21. září 2009 v 13.00, Zahradní nábytek

Sponzorované odkazy:

Německá společnost Müller-Design-Technik (MDT) uvedla na trh obří deštníky, neboli slunečníky v podobě tulipánu. Tulipánovité slunečníky jsou k dostání v různých barevných provedeních a v různých velikostech. Kolekce zahrnuje slunečníky nejen v jednobarevných, ale i pestrých provedeních, které dokonale utvářejí letní atmosféru.

Manipulace se slunečníky ve tvaru tulipánu je velmi snadná. Ovladatelnost funguje na ruční kliku a kompletně je to vybaveno teleskopickým mechanismem.

Tulipánové slunečníky disponují jedinečným designem a maximální praktičností v období deště. Padající voda stéká trubicí do drenáže půdy, kanalizačního systému nebo mobilní varianty umístěné nad zemí.

Tulipánové slunečníky: Schovají i potěší díky společnosti MDT (http://www.homemag.cz)Tulipánové slunečníky: Schovají i potěší díky společnosti MDT (http://www.homemag.cz)Tulipánové slunečníky: Schovají i potěší díky společnosti MDT (http://www.homemag.cz)Tulipánové slunečníky: Schovají i potěší díky společnosti MDT (http://www.homemag.cz)Tulipánové slunečníky: Schovají i potěší díky společnosti MDT (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://freshome.com/…e-of-a-tulip

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS