3/10
Ikea a Sonos: hitem roku 2022 je stolní lampa s reproduktorem

Ikea a Sonos: hitem roku 2022 je stolní lampa s reproduktorem

3. října 2021 v 00.00 , Bytové doplňky , Design , Svítidla

Sponzorované odkazy:

Stolní lampa s reproduktorem Symfonisk byla uvedena na trh v roce 2019 a byla prvním výrobkem, který IKEA vyvinula společně se společností Sonos.

O dva roky později uvádějí IKEA a Sonos na trh novou verzi stolní lampy s reproduktorem SYMFONISK s ještě lepším zvukem a novým vzhledem, který si můžete přizpůsobit.

Jedinečná stolní lampa

Nová stolní lampa s reproduktorem Symfonisk opět kombinuje funkčnost chytré lampy a chytrého reproduktoru, ale nyní byla vyvinuta s ještě větším důrazem na kvalitu a design. Nabízí větší možnost personalizace.

Podstavec a variabilní stínidlo

Výrobek je rozdělen na podstavec lampy s reproduktorem Symfonisk a stínidla, která se prodávají zvlášť. Zákazníci si mohou vybrat mezi černou a bílou verzí podstavce, dvěma typy stínidel a dvěma barvami.

„Od uvedení první stolní lampy s reproduktorem SYMFONISK jsme se dozvěděli hodně o tom, jak a kde ji lidé používají. Například to, že spousta lidí používá lampu s reproduktorem na svých nočních stolcích, což nás dovedlo k vytvoření nového, menšího podstavce. Zároveň zákazníkům nabízíme na výběr více designů, aby lampa lépe zapadla do jedinečného stylu jejich domácnosti. Zabudováním reproduktoru do stolní lampy ušetříme místo, zamezíme nepořádku a díky světlu a zvuku vytvoříme atmosféru," říká Stjepan Begic z vývojového týmu IKEA of Sweden.

V jakých barvách a kdy lze lampu zakoupit?

V nabídce je textilní nebo skleněné stínidlo v bílé nebo černé barvě. Díky přidané E26/E27 objímce také nová lampa podporuje širší spektrum žárovek. V prodeji bude v Česku od ledna 2022.

Zdroj foto: IKEA

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS