28/3
Rozkvetlá domácnost

Rozkvetlá domácnost

28. března 2021 v 00.00 , Bytové doplňky , Design , Nádobí

Sponzorované odkazy:

Jaro je tu a vy přemýšlíte, jak navodit její energii i u vás doma? A co tak několik nezbytných, dekoračních i praktických drobností s motivem květin: Mějte na jaře rozkvetlou domácnost!

Květiny dokáží náš domov hezky rozsvítit. Květinové vzory ozvláštní i minimalistické interiéry a dodají jim atmosféru nevšednosti. Řezané květiny jsou také krásné, ale dlouho nevydrží. Květy se dají zakomponovat do vaší domácnosti i jinak.

Jak na to?

Sáhnout můžete jak po bytových doplňcích, tak po nádobí jídelním servisu, ale i mnoha dalších drobnostech s motivem, který vám vykouzlí úsměv na tváři.

Květinová romantika

Květinové dekorace dokáží interiéry proměnit k nepoznání. Vdechnou místnosti romantickou atmosféru a nalákají nás na příchod jara. Jestli se už nemůžete dočkat, až venku všechno pokvete, sáhněte třeba po svíčkách v podobě růžových květů nebo dalších kvetoucích doplňcích.

Je libo kávu nebo čaj?

Pokud patříte k náruživým milovníkům kávy nebo čaje, dopřejte si svůj oblíbený nápoj v pěkném hrnečku. Rozkvetlé růže a další květy vás ale budou určitě bavit i na dezertních či klasických skleničkách, kde vypadají zkrátka úžasně.

Pořádek vždy a všude

Pořádek musí být, to už říkaly naše babičky. A proto si můžete oblíbené květinové motivy užít i na úklidových pomocnících, s kterými půjde úklid jedna báseň. Barevný vzhled květů vám tak může zpříjemnit chvíle, kterým příliš neholduje asi nikdo z nás.

Produkty jsou k mání v prodejnách KiK.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS