4/7
Smart domácnost: jednoduše a chytře

Smart domácnost: jednoduše a chytře

4. července 2020 v 00.00 , Domácí spotřebiče , Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy:

Smart Home a clever Home jsou pojmy, které aktuálně letí světem. Chcete takovou chytrou domácnost a domov mít i vy? Není nic snazšího! Zkuste naše tipy a zajistěte si chod domácnost jednoduše a chytře!

Tip první: Go Wireless

Přáli byste si, abyste doma mohli jednoduše ovládat osvětlení, stmívání, topení a klimatizaci? Pak pro vás máme skvělé řešení, ať už žijete v zabydlené domácnosti nebo stavíte nový dům. Nové naprogramované sady Go Wireless od společnosti Eaton zajistí snadné ovládání osvětlení, stmívání, rolet, klimatizace a vytápění. Jejich instalace je snadná, pohodlná a cenově dostupná. Vše je navíc bez použití kabelů a jakéhokoliv sekání.

Pokud chcete spínat osvětlení a zásuvky ze smartphonu, stačí k základní sadě přidat jednotku xComfort Bridge. Skupinu světel snadno ovládáte pomocí uživatelsky definovaných scén, nebo můžete použít centrální tlačítko pro zhasnutí všech světel při odchodu. Integrovány jsou též Astro hodiny pro automatické spouštění scén při východu či západu slunce.

Tip druhý: Smart Manager

Zjistili jste, že se vám v chytré domácnosti lépe žije? Pak můžete sáhnout po dalších rozšířeních základních Go Wireless sad. Přidání chytré jednotky Smart Manager do systému vám zajistí dodatečné funkce, jako jsou časovače nebo ovládání přes aplikaci a poskytne vám tak flexibilitu a klid, po kterém toužíte – ať už jste doma nebo na cestách.

Tip třetí: systém xComfort

Nestačí vám to a chcete ještě víc? Pak je tu systém xComfort, který v kombinaci se Smart Managerem zajistí veškeré funkce chytré domácnosti, které se postarají o ovládání osvětlení, žaluzií, vytápění a dokonce i váš bazén, až po simulaci vaší přítomnosti, bezpečnostní funkce při nežádoucím pohybu, zaplavení nebo požáru, měření spotřeby elektrické energie, plynu a vody a také hlasové ovládání.

Video tutorialy

Jako možnost ještě snáze se naučit ovládat všechny tyto domácí vychytávky, máte k dobru na kanálu Youtube.com tutoriály alias návody jak vše umístit i ovládat. Mrkněte na tutorial videa nebo si prostudujte články o parametrech chytrých domácností.

Už máte jasno, že Go Wireless, Smart Manager a xComfort systém od značky Eaton je to, co hledáte?

Zdroj foto: Eaton

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS