30/12
Krásný a jedinečný: přírodní domov

Krásný a jedinečný: přírodní domov

30. prosince 2019 v 00.00, Bytové doplňky, Design, Kuchyně, Předsíň

Sponzorované odkazy:

Milovníci přírodního designu zbystřete! Je zde Uashmana – značka, jež je synonymem přírodních produktů do domácnosti.

Ikonická značka Uashmama je jedinečná, prostá a ve své jednoduchosti nesmírně krásná. A tak si aktuálně našla cestu z Toskánska do srdcí milovníků přírody a designu v Česku. Pokud Uashmamu ještě neznáte, my vás seznámíme!

Přírodně a flexibilně

Najde si tak cestu i k vám, do vašeho domova, který učiní jednoduše krásným. Značka vyrábí praktické tašky a víceúčelové úložné pytle, které lze využít doma k nejrůznějším a kreativně pojatým účelům.

Krásně zajímavé kousky vznikají v rodinné italské manufaktuře z jedinečného, neotřelého a inovativního materiálu. Tím je omyvatelný a odolný papír, který na první i druhý pohled vypadá jako kůže.

Recyklace

Recyklovaná, tedy použitá celulóza pochází ze severní Evropy, a to výhradně z odpadového dřeva, takže můžete mít nejen dobrý pocit a soustředit se jen na výběr správné velikosti a stylu, ale pomoci i světu od odpadu a naší planetě. Varujeme vás, výrobky Uashmama jsou velmi nakažlivé, a proto se připravte na velkou lásku, možná i na lehkou (nebo těžší) závislost.

Ceny pytlů se pohybují okolo 420 Kč za kus, u pytlových tašek od 420 do 1 990 Kč a u batohů jdou od 2 990 až do 5 990 Kč. Vše lze využít jak doma, tak v outdooru.

Půjdete do nich? Pokud ano, na Nila.cz jich je k mání celá hromada! Stačí jen kliknout a vybírat.

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS