11/4
Správa nemovitostí v Olomouci

Správa nemovitostí v Olomouci

11. dubna 2019 v 00.15 , Bytové doplňky

Investice do nemovitostí byla měla přinášet zisk bez větší námahy. Na druhou stranu ale mohou takové investice představovat také spoustu problémů nebo rizik, kterých je potřeba si zavčasu všimnout. Ve světě investic se totiž může ve chvilce nepozornosti stát cokoliv. Nájemníci z ničeho nic přestanou nebo nemohou platit, porušují smluvní podmínky, domovní klid a přinejhorším vám z bytu udělají staveniště. Nepříjemné starosti, které se z čista jasna mohou objevit, mohou být také nečekané a často vleklé úpravy, špatné vyúčtování energií, nebo administrativní nejasnosti se zajištěním pojištění různých technických zařízení nebo se zajištěním patřičných právních služeb.

Správa nemovitostí a její rizika

Správný výběr nemovitosti k investici by vám měl do budoucna jistojistě zaručit pravidelný příjem od nájemníků, s minimální či nulovou rizikovostí vůči vaší investici. A samozřejmě bez zdlouhavých starostí, které budou stravovat váš čas. Takovéto problémy se ale nevyhnou ani těm nejlépe připraveným. Nečekané problémy se správou nemovitostí rozhodně mohou nepříjemně zasáhnout do vašeho rozpočtu, nebo vám minimálně nezdravě zvednout tlak.

A jak se vyhnout tomu, aby z vaší nemovitosti nebyla ztrátová záležitost? Základ všeho je znát komplexní problematiku správy nemovitostí, se kterou jdou ruku v ruce právní předpisy nebo například měnící se ustanovení. Největší starosti vám ale může způsobit problémový nájemník, s čímž má zkušenosti nejeden začínající investor. Zápach a zničený interiér, rušení nočního klidu. To jsou jen příklady problémů, které se mohou snést na vaši hlavu, aniž byste za ně vysloveně mohli. Každopádně za ně budete zodpovídat, protože jako správce nemovitosti to za vás nikdo jiný neudělá.

Správa nemovitostí v O­lomouci

Se správou nemovitostí v Olomouci má firma Musil reality zkušenosti a praxi už přes dvanáct let. Jako rodinná a stála firma společnosti jsme ale na trhu s realitami více jak patnáct let. Díky důvěře, kterou do nás naši klienti vkládají, spravujeme přes sto bytů a více jak dvacet rodinných a bytových domů. Ve své správě máme také stovky nemovitostí, do kterých můžete bez starostí a ihned zainvestovat. Stačí si otevřít naše portfolio na spravain.cz, kde si vyberete z nabídky bytů, domů nebo nových kancelářských prostorů, které budou ideální pro vaši začínající firmu. Chtěli byste nemovitost i mimo Olomouc? Není problém se podívat na naše nemovitosti, které vlastníme také v Prostějově, Přerově, Šternberku, Mohelnici, Zábřehu nebo Litovli.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS