14/1
Letošní rok nám bude vládnout korálová

Letošní rok nám bude vládnout korálová

14. ledna 2019 v 00.00 , Bytové doplňky , Bytový textil , Design , Křesla a sedací soupravy , Kuchyně , Ložnice , Nábytek , Nádobí , Sklo , Stoly a stolky , Svítidla , Židle

Sponzorované odkazy:

Již 20 let Panton Color Institute udává barevnost každému roku. Jimi vybraná Pantone's Color of the Year dává punc rozhodování o vývoji a nákupu produktů v mnoha průmyslových odvětvích, včetně módy, bytového zařízení a průmyslového designu, jakož i výrobků, obalů a grafického designu.

Proces výběru barvy roku vyžaduje důkladnou úvahu a analýzu trendů. Aby každý rok dospěli odborníci v Institutu barev Pantone ke správné barvě, berou v potaz vše okolo nás – barevné vlivy zábavního průmyslu, filmu, cestování, uměleckých sbírek, světa módy, všechny oblasti designu, oblíbené turistické destinace, stejně jako nové životní styly a v neposlední řadě i životní prostředí.

Pantone 16–1546 Living Coral

Letošním rokem nás bude provázet barva označená Pantone 16–1546 Living Coral. Je jemná a vibrující, obklopuje nás svým pastelovým teplem tak, aby poskytovala komfort a krásu v našem neustále se měnícím prostředí.

Korálová v našem bydlení

Pantone 16–1546 Living Coral je zde barvou, která má vyjadřovat náladu vyjádřenou hravě, jemně i nápaditě v dekoracích, zdech a tapetách, kobercích, bytových textiliích, útulných přikrývkách a svěžích čalouněních. Barva, která vytváří váš domov jako vřelý, harmonický a živý organismus, v němž to lidsky, a přitom jemně žije.

Je to velmi pěkná, jemná a jasná barvička s pozitivním nábojem, který šíří všude tam, kam ji zakomponujete. Evokace se světem pod mořem (světem korálů) a světem vzduchu a nebe (červánků), není náhodná. Má tak uklidňující a lahodící aspekt, kterým vaše bydlení získá povzbuzení i jemnou a podmanivou krásu přírody.

Tak se odvažte, a zkuste tuto novou barvu pro rok 2019 zařadit d svého interiéru. A neděste se, nemusíte hned řešit radikální rekonstrukci! Někdy stačí opravdu málo – tu nějaký korálový polštářek, váza, či svícen a tam zase prostírání, mísa, konvice, kobereček či povlečení v ložnici. Hrajte si a zkuste korálovou přidat do svého domova!

Pantone Color Institute

Pantone Color Institute je obchodní divize společnosti Pantone, která vyzdvihuje nejlepší sezónní barvy, předpovídá globální trendy barev a radí firmám o barvě pro vizuální identitu výrobků a značek. Prostřednictvím sezónních prognóz trendů, barevné psychologie a konzultací s barvami, partneři Pantone Color Institute spolupracují s globálními značkami, aby využili sílu, psychologii a emoce barev ve své strategii návrhu.

Zdroj foto: Pixabay.com, Pantone.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS