10/7
Křehká krása k vám domů

Křehká krása k vám domů

10. července 2017 v 00.00, Bytové doplňky, Kuchyně, Nádobí

Sponzorované odkazy:

V letošním roce se vrací boom skleněných bytových doplňků. Má formu masivní, barevnou, ale především křehkou a čirou. A tahle křehká krása může být ozdobou vašeho domova.

Německá značka Nachtmann Glass už více než 180 let zpracovává a dále rozvíjí řemeslnou výrobu křišťálu. Tím přináší do každodenního života krásu a kvalitu skla. Firma aktivně oslovuje přední světové školy designu a zve nadané studenty k účasti na projektu Nextgen.

kolekce je inspirována volným pohybem ocasní ploutve ryby Goldfish

kolekce je inspirována volným pohybem ocasní ploutve ryby Goldfish

Stejně tak byla oslovena i studentka z Centrální Akademie výtvarných umění v Číně, Zhang Sicong. Byla vyhlášena odbornou porotou designové soutěže NextGen, kterou organizuje zmíněná německá společnost Nachtmann v roce 2016. Její návrh skleněné kolekce talířů Jin Yu získal třetí místo. Od roku 2016 se kolekce inspirována místní čínskou tradicí a kulturou vyrábí v Německu.

velký talíř Jin Yu

velký talíř Jin Yu

Kolekce Jin Yu

Tato krásná kolekce mísy a talířů Jin Yu byla vytvořena mladou nadanou studentkou a designérkou Zhang Sicong v inspiraci místní čínskou tradicí a kulturou. Celá je navržena z vysoce kvalitního křišťálového skla. Pro kolekci Jin Yu využila tvůrkyně inspiraci volným pohybem ocasní ploutve ryby Goldfish, která tradičně symbolizuje štěstí a hojnost v čínské kultuře.

mísa Jin Yu

mísa Jin Yu

Všechny čtyři kousky vypadají velmi subtilně a křehce. Jejich design je jedinečný, a protože jsou vyrobeny z kvalitního křišťálového skla, jsou velmi trvanlivé. Budou efektní ozdobou každé domácnosti, stolu, nábytku. Zkrátka všude kam je položíte vyniknou a dodají interiéru na puncu krásy.

malý talíř Jin Yu

malý talíř Jin Yu

Kolekce sestává ze tří křehkých talířů o různých rozměrech – velký, střední a malý a pak z krásné mísy. Vše lze je zakoupit jednotlivě. Mísa má rozměry výška 82 mm, délka 333 mm, šířka 284 mm. Cena činí 677 s DPH. Velký talíř má rozměry na výšku 46 mm, délku 382 mm a šířku 300 mm za cenu 677 dostanete v balení dva kusy těchto krasavců.

střední talíř Jin Yu

střední talíř Jin Yu

Střední talíř má rozměry: výška 42 mm, délka 270 mm a šířka 240 mm, když za cenu 541 Kč bez DPH dostanete také dva kusy v balení. Malý talíř má rozměry na výšku 38 mm, na délku 240 mm a na šířku 190 mm a za cenu 405 Kč s DPH dostanete dva kusy v balení. Všechna tahle křehká krása je vhodná do myčky na nádobí.

křehká krása pro váš domov

křehká krása pro váš domov

Zdroj foto: Designbuy.cz

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS