17/8
Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása

Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása

17. srpna 2009 v 13.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Jestliže se vám zdají vaše stěny až přespříliš prázdné, určitě byste se měli poohlédnout po zrcadle newyorské společnosti Areaware. Její zrcadla a zrcátka z aktuální kolekce jsou totiž nejen velmi funkční, ale zároveň nápaditá a krásná. Nemusíte stát před zrcadlem několik hodin denně, zrcadla Areaware totiž splní dokonale svůj účel i bez vás.

Každá žena a samozřejmě dnes už naštěstí také téměř každý muž neodejde z domu, aniž by nezkontroloval svůj vzhled. Nejedná se o žádnou marnivost. V dnešním světě chce každý vypadat skvěle a cítit se dobře. To spolu pochopitelně do značné míry souvisí, a tak, ať už to pro vás znamená cokoli, jistě oceníte i nástěnná zrcadla značky Areaware.

Lidé z firmy Areaware, sdružující více než dvacet v Americe žijících designérů, moc dobře vědí, že nejen vlastní vzhled, ale obecně všechny hezké věci člověka povznášejí. Proto na trh uvedly svá zrcadla, která tuto vlastnost bezvýhradně naplňují. Zapomeňte na klasiku. Zrcadla Areaware jsou cokoli, jen ne obyčejná. Vyznačují se těmi nejroztodivnějšími tvary, jsou zábavná a samozřejmě plně splňující svůj účel. Jen se podívejte.

Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)Zrcadla Areaware: Netradiční vzhled, dokonalá krása (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.areaware.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS