29/9
Dřevěné postele z masivu – zdravé a pohodlné spaní

Dřevěné postele z masivu – zdravé a pohodlné spaní

29. září 2014 v 17.15 , Ložnice

Toužíte po zdravém a pohodlném spánku? Postele z masivu jsou tou nejlepší volbou. Chcete po náročném a dlouhém dni relaxovat u knížky nebo televize a postupně se nechat unést do říše snů? Spát klidně až do rána na kvalitní posteli? Pořiďte si dřevěnou postel z masivu od české rodinné firmy.

Postele z masivu

Dřevo je již několik let používáno k výrobě kvalitního nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který má dokonalé vlastnosti, např. vysokou pevnost, dlouhou životnost apod.
Postele z masivu se vyrábí z různých druhů dřeva – z měkkých nebo tvrdých. Mezi měkká dřeva patří smrk a borovice, které jsou finančně nejpříznivější. Tvrdá dřeva jako např. buk nebo dub vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností postele. Mezi další používaná dřeva na výrobu dřevěných postelí patří javor, jasan, olše a bříza.
Vybrat si můžete manželská dvoulůžka, jednolůžka, rozkládací postele z masivu, postele z masivní dýhy anebo postele s úložným prostorem.

Spěte zdravě

Rodinná firma, která byla založena v roce 2001, vyrábí kvalitní postele z masivního českého dřeva. Po České republice jsou zákazníkům k dispozici prodejny s nabízeným kvalitním zbožím – v Táboře, Praze a v Brně. Samozřejmě nemusíte prodejny objíždět, kvalitní dřevěnou postel značky Postelia si můžete vybrat v internetovém obchodě spime.cz. Postele z masivu jsou vyráběny z dokonale vysušeného dřeva o síle 4cm. Takto široký rám zaručuje kvalitní, pevné, stabilní postele s vysokou nosností. Navíc mají opravdu krásný design.

Postel z masivu Pavla – smrkPostel z masivu Pavla – smrk
Postel z masivu Gabriela – bukPostel z masivu Gabriela – buk

Matrace

V případě, že si vyberete rám postele, nemusíte se obávat dalšího dlouhosáhlého shánění roštů a matrací. Spime.cz myslí na vše. Rošty i matrace tato rodinná firma vyrábí pro své zákazníky. Matrace jsou vyráběny z kvalitních pěn z co nejméně vrstev, kde se klade důraz zejména na funkčnost, tvárnost konstrukce, prodyšnost a zdravotní nezávadnost.
Na výrobu matrací jsou použity pěny od německých výrobců – Carpenter a Eurofoam Deutchland GmbH.
Výhodou je snímatelný potah, který lze snadno vyprat na 60°C.

Skutečný originál

Mít masivní dřevěnou postel je investicí vás do sebe a zajisté se vyplatí. Vždyť v posteli strávíme zhruba třetinu života. Je dobré věnovat výběru postele z masivu pozornost, anebo si nechat poradit od skutečných odborníků. Výběr postele je vždy individuální, někdo má rád a vyžaduje velkou postel a někomu naopak postačí menší. Obecně se dá říci, že velikost postele závisí na velikosti člověka a samozřejmě na prostoru, který máte v místnosti k dispozici.
Kdo si chce během spánku odpočinout a nechce, aby při sebemenším pohybu postel vrzala a skřípala, ať si vyberete z nabídky kvalitních masivních postelí na spime.cz.

Poste s úložným prostorem z masivu Palace -buk – manželské dvoulůžkoPoste s úložným prostorem z masivu Palace -buk – manželské dvoulůžko

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS