13/10
Originální osvětlení do interiéru

Originální osvětlení do interiéru

13. října 2013 v 00.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

V dnešním článku se podíváme na několik druhů lamp, které se vyznačují především svou originalitou. Věříme, že řada z vás ocení tipy na nevšední světla a lampy do interiéru. Výběr správného a krásného osvětlení není až tak jednoduchý úkol a trendy se každou chvíli mění, takže vám dnes ukážeme několik kousků, se kterými budete napřed a nemusíte se bát, že by během několika měsíců vyšly z módy.

String Lights od onefortythree

Dokážete si představit něco klasičtějšího než obyčejné kulaté žárovky zavěšené na jednoduchém kabelu? Jestliže ne, pravděpodobně s vámi budou souhlasit lidé ze studia onefortythree, kteří měli za úkol vytvořit prosté osvětlení prakticky kamkoliv do interiéru, které bude vydávat příjemné světlo a vytvoří nevšední atmosféru. Každopádně se jim to povedlo a vaše pracovna, obývací pokoj či chodba se může těšit na tento originální kousek. Cena těchto světel je 95 $ a čekací doba dva až šest týdnů, ovšem rozhodně se oplatí si počkat.

Světlo String Lights – onefortythree.comSvětlo String Lights – onefortythree.com

Apollo Floor Lamp od Allied Maker

Samozřejmě že originální a příjemné světlo vám v bytě či domě nevykouzlí pouze nástěnné či závěsné osvětlení, speciální atmosféru vytvářejí i stojací lampy a my se nyní podíváme na jednu, za kterou stojí designér Allied Maker. Zůstaneme u jednoduchých kulatých žárovek a praktické konstrukce, což je důkaz, že rovná linka bude hitem i v následujících měsících. Apollo Floor Lamp je sestavená ze šesti žárovek, které jsou umístěné nad sebou ve dřevěné konstrukci, jak prosté a přesto byste v českých bytech či domech jen těžko hledali něco podobného.

Světlo Apollo Floor Lamp – alliedmaker.comSvětlo Apollo Floor Lamp – alliedmaker.com

Wall Lamps od onefortythree

Nakonec se opět vrátíme ke studiu onefortythree a představíme si posledního zástupce osvětlení, jež by mohlo vylepšit či doplnit vaše bydlení. Podíváme se totiž na nástěnné lampy a designéři z dílny onefortythree si pro nás připravili hned několik variant. Myšleno bylo prakticky na jakoukoliv situaci, ať už potřebujete stabilní světlo, nebo si s lampou potřebujete hýbat hned v několika směrech.

Světlo Wall Lamps – onefortythree.comSvětlo Wall Lamps – onefortythree.com

zdroj: betterlivingthrou­ghdesign.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS