4/2
LED osvětlení interiéru a exteriéru

LED osvětlení interiéru a exteriéru

4. února 2014 v 20.30, Design, Svítidla

LED osvětlení má proti ostatním způsobům osvětlení celou řadu výhod. S LED světlem budete šetrní k životnímu prostředí, budete mít zaručeně nižší náklady na svícení, vyhnete se UV záření, nebudou bzučet ani blikat a tou nejúžasnější výhodou je jejich dlouhá životnost.

Světelná pohoda

Nepostradatelná je ve všech interiérech a domácnostech tzv. světelná pohoda. Možná si říkáte, že to není pravda, že ji ani nevnímáte, ale opak je pravdou. Vaše oči reagují na okolní světlo a špatně zvoleným světlem si můžete velice uškodit. K tomu, abyste si v interiéru navodili to nejlepší, nejoptimálnější a nejpohodlnější světlo, budete potřebovat právě LED světla. LED světla nevyzařují nepříjemné a agresivní světlo a vaše oči budou spokojené. Uvidíte, jak lehce a snadno si na tento typ světla rychle zvyknete.

Elegantní doplněk

Kromě toho že LED osvětlení šetří životní prostředí, vaše oči a samozřejmě i finance, pořízením LED osvětlení získáte také elegantní a designový doplněk do vašeho interiéru.
Tento typ osvětlení je vhodný do každého prostoru a místnosti. Pořídit si ho můžete nejen do domácnosti, ale také do kanceláře apod.
Dokonale vypadají nad počítačovým stolem ve formě bodového osvětlení. LED dokáže příjemně osvítit i obraz, chodbu, schody nebo oblíbenou sochu, kterou máte vystavenou v obývacím pokoji.

LED osvětlení interiéru a exteriéru (http://www.homemag.cz)
LED osvětlení interiéru a exteriéru (http://www.homemag.cz)

Vyplatí se?

Úsporné žárovky vám dokáží ušetřit až 90% energie a navíc vydrží svítit až 50 000 hodin. Investovat se do nich zaručeně vyplatí.
Klasické žárovky pracují na principu rozžhaveného vlákna. V takovém případě platíte hlavně za výrobu tepla a pouze malá část toho, jde na výrobu světla.
LED žárovky jsou vhodné zejména tam, kde potřebujete svítit dlouhodobým provozem.

Exteriér

LED venkovní osvětlení se používá k osvětlení rodinných domků, zahrad, ale také veřejných prostranství. Zahradní LED osvětlení přináší doslova nový způsob osvětlení zahrad, kdy zahrada získá další rozměr, dynamiku, novou večerní atmosféru a dané kouzlo, které se vám bude denně měnit před očima. Samozřejmě dekorativně osvětlená zahrada vám přinese radost, požitek a snový pohled z okna. Nemusíte se strachovat tím, že se „plácnete přes kapsu“. LED osvětlení je úsporné a dlouho vydrží.
Zahradní LED osvětlení je ideální řešení pro zahrady ale také pro vodní program. S takovým osvětlením budou splněny veškeré nároky na rozptyl světla.
Zapomeňte ovšem na to, že se exteriér osvětluje proto, abyste dobře našli ztracené klíče, ale proto, abyste zvýraznili rysy zahrady.

LED osvětlení interiéru a exteriéru (http://www.homemag.cz)

zdroj: tipa.eu

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS